Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változhat ekkorát valaki,...

Hogy változhat ekkorát valaki, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Középsuliban ismertem egy lányt, 16 éves volt, skinheadekkel meg hungaristákkal lógott, skinhead pasijai voltak, utálta a cigányokat, feketében járt állandóan. De szép lány volt. 8 év után találkoztam vele egy munkahelyen (most 24 éves), oda vettek föl, ahol ő is dolgozik, grafikusként. Én progamozó vagyok ott, egy helységben vagyunk. Teljesen megváltozott, színes visszafogott ruhák, mosolygós, a baráti köre teljesen lecserélődött, a rasszizmust elítéli!!!! Ő aki skinheadekkel dugott!!! Van egy cigány takarító, akivel jóban van. Egyszer szóba hoztam hogy hogy megváltozott, azt mondta ó mikor volt az már, történtek dolgok az évek alatt... De nem mondott többet. Hogy lehet hogy ekkorát változott valaki? Minek kellett történnie?
2020. szept. 13. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Talán felnőtt!?
2020. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban tiniként gyakran alkalmazkodnak olyan csoportokhoz a gyerekek, akik elfogadják őket, hogy beilleszkedjenek, és olyanokat is tesznek/mondanak, amit nem gondolnak komolyan. Biztos rájött idővel, hogy ez mégsem neki való. Az emberek változnak, 8 év pedig sok idő.
2020. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Találkozott cigány emberekkel és rájött, hogy ők is ugyanolyanok, mint ő maga, elkezdett dolgozni magán és leküzdötte a rasszista-soviniszta nézeteit. Tudod, azokat a legkönnyebb utálni, akiket nem ismerünk.
2020. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En ismerek s rasszostat de azert összejött egy c.gany lannyal.


Komolytalan "mozgalmak"az ilyenek

2020. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépen is néznénk ki ha mindenki megmaradna 16 éves EMO-s, Rocker, Skinhead, Rapper, akármilyennek... :D
2020. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt. Én punk rocker voltam, szintén tiszta feketében. Ma meg a legtöbb cuccom rózsaszín. Azért az emberek nagyrésze nem marad meg abban a szubkultúrában, amit tinedzserként követt.
2020. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 év tényleg nagy idő, pláne gimi közepe/ vége illetve után tud az ember nagyot változni. Kikerül az életbe, sokkal több önállóság kell és sokkal több és különbözőbb ember veszi körül. Arról nem is beszélve, hogy nagy váltás gimiből az életbe csöppenni.
2020. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!