Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem le azt a...

Hogyan győzzem le azt a félelmet amit mindig érzek mielőtt beveszek egy gyógyszert?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon szorongok,valamikor 5 percig gondolkozok hogy bevegyem-e vagy nem,de úgyis muszáj végül.

Félek,hogy megfulladok tőle vagy akármi ilyen,vagy hogy félrenyelem miközben ez lehetetlen.

Nem olyan nagy a gyógyszer amit szedek és még olyan is ami könnyen csúszik és mindig egyből lemegy,valamiért mégis borzasztóan félek. Régen nem féltem egyáltalán ez pár hónapja van,mikor elkezdtem túlgondolni.



2020. szept. 13. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is ugyanilyen vagyok :D Algopyrint ha félbetöröm, az még oké, de ha annál nagyobb tablettát kell bevennem, azt összetöröm kanállal és összekeverem mézzel
2020. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én is hajlamos vagyok erre. Egyszer valamit elkezdek túlgondolni, és úgy beparáztatom magam, hogy csak na. Aztán visszacsinálni meg nem tudom. De mondjuk nekem működni szokott, hogy ha párszor mégis ráveszem magam, akkor utána már nem félek tőle.
2020. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Detto. A c-vitaminom brutál nagy kapszula. Az elején több percbe telt, mire be tudtam venni.

A trükköm, h.jó nagy korty vízzel veszem be és hátrahajtom a fejem😁

2020. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
53%

Én le se tudom őket nyelni :D


Ha nem magával a nyeléssel van gond, akkor kezd el szedni valami ártalmatlan vitamint és hátha elmúlik a félelem.

2020. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer gyerekkoromban véletlen lecsúszott a torkomon egy mézes negro. Még épphogy a számba vettem, szóval egészben volt még. Nos, lement gyorsan, bár kicsit kigúvadt a szemem...Inkább csak a meglepetéstől.

Na, hát ahoz képest minden gyógyszer pici. Szóval bőven lemegy az!

2020. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Én mindig szétrágom a gyógyszereket. :D

Attól még ugyanúgy hatnak.


Egyébként én is nyeltem már le cukorkát egyben, túl lehet élni azt is. :)

2020. szept. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
#6: arra azért figyelj, hogy bizonyos gyógyszereken gyomorsaválló bevonat van, mert csak a gyomor utáni szakaszban szabad kiszabadulni a tartalomnak. Azt ne rágd szét azért.
2020. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!