Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az káros, ha alkalmanként...

Az káros, ha alkalmanként néha beveszek 1 xanaxot?

Figyelt kérdés
Kb. hetente 1x

2020. júl. 4. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem káros, de függőséget okozhat.
2020. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem káros.


Ez a menyiség nagyon-nagyon mesze van attól, ami függőséget okozhat.

2020. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem de valóban hozzá fogsz szokni, ha minden héten beveszel egyet vagy akár többet aztán majd tiszta idegbeteg leszel nappal és este meg nem birsz majd elaludni

Szedjél inkább valami gyógynövényt helyette, bár nem olyan erős mint a Xanax de az is megnyugtat

2020. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pont az írtam. Hogy heti egyszer, egy mg-tól, még kamasznak se lesz függősége.
2020. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És heti 2x?
2020. júl. 4. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 Na, ez fog függőséghez vezetni!


Üdv. egy már tiszta, nyugtató függő!

2020. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szociális fóbiás vagyok... szörnyű úgy élni, hogy folyamatosan szorongsz:( Az antidepresszánsok meg szart sem érnek
2020. júl. 4. 23:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 Gondolod nem tudom?


Pszicoterápia segít. A nyugtató hosszútávú szedése hozzászokást okoz. Egyre több kell azonos hatáshoz. Nekem mondjuk, ha nem is rengeteget, de a Citalopram segítet. Igaz nekem, azt tényleg depresszióra írták fel.

2020. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7 Előbb utóbb a Xanax sem fog sokat érni elveszti eredeti hatásfokának 70%-át és csak egyre több és több kell majd belőle, hogy hasson

Olvastam olyat, hogy valaki 6mg-ot szedett már egy nap olyan szinten rá meg hozzá volt már szokva az agya az alprazolámhoz

Minden nyugtatóhoz hozzá lehet szokni és a végén oda lyukadsz ki, hogy tele vagy tömve nyugtatóval és mégsem vagy nyugodt

2020. júl. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

#9 A 6 mg nem is olyan sok.


Nekem orvos által felírt dózisom, napi kétszer 10mg, azaz napi 20mg volt. Bár ez, pedig a legálisan szedhető maximum. Mondjuk ez már tényleg baromi sok.

2020. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!