Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka hogy vékony vagyok,d...

Mi az oka hogy vékony vagyok,de van egy kis pocakom?

Figyelt kérdés
Cikinek érzem, mert a vékony láb nem túl férfias, a pocak pedig csak méginkább ront az összképen. Öcsémnek vastagabbak a kezei, lábai, szkanderben lenyom, a hasa viszont lapos, nem tudom,hogy csinálja. Mondanom sem kell, hogy jobban bejön a csajoknak. Már akkor csajokat hozott fel, amikor én még szűz voltam, pedig 2 évvel idősebb vagyok.
2020. szept. 14. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy ez nem verseny, ne idegeskedj azon, hogy o elobb kezdett csajozni. Az onbizalomhiany nagyobb gond lehet mint a kinezet.


Sportolsz esetleg valamit? Az tud segiteni, a labad es karjaid izmosabbak lesznek, a has pedig le fog menni.

2020. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Alkati kérdés. Én rendszeresen sportolok, futok, bringázok hetente többször, semmiféle kenyeret, meg más peksut nem eszek, vega is vagyok és még mindig van minimális hasam. A lábaim izmosak. Ennyi. Férfiak zöme hasra hízik, és ami szomorú, hogy onnan megy le legnehezebben a felesleg. 32F
2020. szept. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy fel vagy puffadva vagy rossz az anyagcseréd? Ha minden rendben van egyészségügyileg akkor nincs miért aggódnod, ilyen típus vagyok. Biztos lesz olyan akinek így fogsz tetszeni, de egy kis edzés, mozgás is javítja a testalkat, na meg az önbizalmat is.
2020. szept. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
*ilyen típus vagy
2020. szept. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!