Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22 évesen lehetek boomer?

22 évesen lehetek boomer?

Figyelt kérdés
A saját korosztályommal nem találom a közös hangot. Nem járok bulizni. Nem tetszik a fiatalok hozzáállása, buliznak, isznak, drogoznak. Túl liberálisak. Úgy tartom a régi dolgok jobbak voltak, jobb volt mikor még nem volt ennyire digitalizálva a világ, pl jobb volt amikor VHS kazettán néztük a filmeket az internet helyett. Kedvenc autóm az 1500-as Lada. A Munkáspártra és az MSZP-re szavaztam, szimpatizálok Kádár Jánossal és szerintem egy csomó dolgot pl a dohányzást is be kéne tiltani

2020. szept. 14. 08:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pedig ma már nem adnak ki filmet VHS kazin, ahogy már nem is gyártanak hosszú évek óta, ezt sajnos el kell fogadnod.
2020. szept. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%

nem, csak egy kis sggdugasz vagy, aki annyival több és jobb másnál, hogy csak na. meg mellé gondolom tiszta csóró is vagy, hogy egy kopott, vacak ősautóra csorgatod a nyálad...

kádár meg kb minden mást elmond rólad, egy nyomorult, alávaló szélkakas, gondolom te is ilyen vagy, nyalsz az összes nagykutyának, mert gerinced nincs meg nem is volt. apád besúgott, ugye? a jellemtelenség állítólag öröklődik.

2020. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Apám és anyám "boomerek", az 50-es évek második felében születtek. Nos, ők nem hazudnak a fiatal korukról, ugyanúgy ittak, buliztak, anyám cigizett is, más drogok nyilván nem játszottak, mert akkoriban nem lehetett beszerezni. Anyámnak 16-18 éves korában hazibuli korszaka volt, apám meg először 14 évesen részegedett le egy bucsuban. Egyetemistaként is rendszeresen buliztak.


De nagymamám is mesélt bulizós sztorikat 15-20 éves korából.


Arról meg ne is beszéljünk, hogy épp a Kádár korszakban futott fel az országban durván az alkoholizmus, ami jelentős részben az oka volt annak, hogy a puha diktatúra korszakában a javuló életkörülmények ellenére is alig emelkedett a várható élettartam. Ja, meg mellesleg Kádár maga láncdohányos volt. A VHS meg csak egy technológia, sokkal fontosabb, hogy a film milyen, amit nézel. Megjegyzem nekünk először valamikor a 90-es évek közepén volt először, asztali PC-nk előbb volt, előtte egyáltalán nem volt általános, hogy mindenkinek lett volna videó lejátszója.

2020. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

korod alapján nem lehetsz, a leírás alapján a gondolkodásod alapján sem vagy az. egyszerűen kicsit más vagy, mint a korosztályod.

az igazi boomerek a „bezzeg az én időmben” (főleg) 50 feletti emberek, akik meg vannak róla győződve, hogy okosabbak, jobbak, mint a mai fiatalok, miközben az átlag gimnazista szellemi szintjét sem érik el, és a tudásuk jobbára teljesen elavult és piacképtelen.


a GYK kommentszekcióban is rengeteg ilyet láthatsz: 50 feletti férfi, aki szerint a magyar oktatás egyetlen hibája,h lusták a diákok, 140E-ért güriző „mindenhez értő” tanárok, akik úgy oktatnak, mint a 80as években, közben régi értékekről nyafognak.

2020. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14:

De nehogy azt hidd, hogy csak az 50+ korosztály ilyen. Nekem vannak fiatal tanár és egyetemi oktató ismerőseim, akik már most ilyenek.

2020. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy boomer, csak egy különcködő tinédzser.
2020. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!