Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha 22 évesen nagyon...

Normális, ha 22 évesen nagyon visszavágyom a gyerekkoromba? Legszívesebben újra 10-12 éves lennék

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 02:32
 1/5 anonim válasza:
85%
Néha én is így vagyok ezzel 19F
2020. szept. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Egy kicsit visszavágyódni nem gáz, de van egy pont, amikor ez a folytonos nosztalgia utáni vágy azt jelenti, hogy nem tudsz alkalmazkodni a felnőtt élethez, ami viszont probléma.
2020. szept. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Én meg inkább 80 éves szeretnék már lenni. (28 vagyok)
2020. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de azért próbáld meg megélni a jelenlegi életkorod örömeit is, mert pár év múlva, ide is nagyon vissza fogsz vágyni, hidd csak el. Tapasztalatból mondom.
2020. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki iskolába megy, visszavágyik az óvodába. Aki felsőbe megy, visszavágyik az alsóba. Aki gimibe megy, visszavágyik a felsőbe stb. Te elérted a felnőttség kapuját, amikor vége (vagy lassan vége) a tanulóéletnek, a gondtalan diákéletnek, és jöhet a napi 8 óra munka és a számlák befizetése. De ne aggódj, előbb-utóbb megszokod a felnőtt életet is, és meg fog kopni a vágyad a gyerekkor felé.
2020. szept. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!