Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire gondolsz, ha valakin...

Mire gondolsz, ha valakin hamis órát látsz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az illető nem próbál vele felvágni, csak viseli.

Ez mindenféleképpen visszataszító hatást kelt?

Persze ha valaki szakadt Swifttel jár, sárkány centeres ruhákba, közben meg "Rolex" villog a karján, az kicsit megmosolyogtató, de ha az emberünk látszólag jó anyagi helyzetben van?



2020. szept. 18. 07:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
Jó azért egy 100-200 dolláros hamisítvány az elég feltünően hulladék. 1000 dollár körül már kapsz olyat amiről tényleg nem lehet megmondani távolabbról hogy hamisítvány.
2020. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%

Én se ismerem fel. Ha tetszik és belefér a keretbe megveszem. Ha nem akkor nem. Mindig üzletben veszem, de az olcsóbbakat. Nem mintha nem tetszene az 50 ezres, de órára nem adok ki annyit. Hamisat nem látom értelmét venni mert úgyse olyan a minősége mint az eredetinek.

Ha az illető csak azért vesz másolatot hogy még mutassa higy igenis neki van drága órája akkor úgyis kiderül a turpisság mert mindig van olyan ember aki azt nézi hogy az igazi vagy sem. Ha ebből az okból veszi ő is ugyanolyan felszínes ember mint az aki az alapján ítéli meg a másikat hogy milyen márkás az órája. De ha csak azért mert tetszik neki de az eredetire nem volt pénze akkor az más. Bár én személy szerint ezt nem csinálnám mert mint mondtam a minősége úgysem az.

Amúgy meg miért foglalkozol ilyen külsőségekkel? Nem mindegy hogy mit hord a másik?

2020. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, még azt sem nézem, hogy úgy egyáltalán hord órát, nem érdekel.
2020. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
45%

Itt mindenki annyira milliomos hogy 3-400 ezerért vesz egy díszt.

Én senkin se látok órát.

2020. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 naphtha ***** válasza:
67%
A replikával az a baj szerintem, hogy csak messziről szépek. A luxus órák nem csak azért drágák, mert a márkát fizeted meg. Igényes, aprólékos anyaghasználat jellemzi őket. Persze ha tetszik, miért ne. De készülj fel rá, hogy elmaradott kis hazánkban bizony fogsz kapni hideget, meleget.
2020. szept. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesek a válaszok.

Leírom a magam esetét: Volt (már nem él) egy külföldi barátunk, aki ajándékba hozott a feleségemnek és nekem is egy-egy Rolex karórát, kb. 30 éve. Mindjárt azzal adta át, hogy ne higgyük, hogy eredeti, mert a fia Távol-Keleten járt, ott vette, ott gyártották (mondta az országot is, de már elfelejtettem. Talán Vietnamban). Gyönyör órák. Azóta láttam valódit is, összehasonlítottam, de nem láttam különbséget (most csak az enyémről van szó). Egyszer elemet kellett benne cserélni. Budapest belvárosában bementem egy órajavítóhoz és odaadtam az órát. Megnézte és azonnal azt kérdezte, hogy tudom-e, hogy ez nem eredeti svájci. Mondtam, hogy igen, akitől kaptam, megmondta.

Hozzáteszem, hogy halálpontosan járnak, tavaszi-őszi óraátállításkor is a pontos időt mutatják (rádióhullámmal irányított óra szerint szoktam átállítani őket).

Szóval, a hamisítványok között is van kiváló minőségű termék.

2020. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a döntés hátterét. 40-50 ezerért kapsz tűrhető japán órát. 3-5 ezerért kapsz digitális Casiokat ami soha nem kicsit retro de soha nem lesz ciki vagy vállalhatatlan. 10-15 ezerért kapsz kínai automatákat japán szerkezettel ami hasonlít sok nagy modellre de mégsem egy az egyben copy vagy homage. Akkor minek vennél valami hulladékot Rolex logoval ami mindenki arcába ordítja hogy myen igénytelen proli vagy.
2020. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
71%

Az olcsó 10 ezer forintos replikák szánalmasok - viselje bárki. A drágább 40-150 ezer forintos replikákat csak az ismeri fel aki ért hozzá. A replika Rolex-et például arról lehet megismerni, hogy "kattog."


Ha valaki egyébként is megengedheti magának, hogy luxus órát vegyen, akkor szerintem nincs sok jelentősége annak, hogy replika-e vagy sem, max. ciki, ha esetleg lebukik. Amikor egy olyan hordja aki nem engedheti meg magának, akkor az egész jelentőségét veszíti.

2020. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#18,

tévedsz!

Nemcsak én nem hallom, de a családomból senki sem (4), hogy bármelyikünk hamisított Rolex órája is kattogna. A 16. válaszoló vagyok, aki a Rolexekről írt. Vagy olyan jó lenen a hamisítás? A fentebb említett órás sem tette a füléhez, csak hosszabban ránézett, mégis megjegyezte, hogy tudom-e, hogy nem eredeti.

2020. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod hogy hamisítvány aki ért hozzá az is levágja aki meg nem azt nem is érdekli. Akkor meg mi értelme. Lehet hogy a krumpliföldben a tőbbi napszámos között te leszel a legmenőbb de hát ez azért nem akkora elismerés.
2020. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!