Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Koronavírus: az emberek...

Koronavírus: az emberek többsége miért a negatív adatokra vevő?

Figyelt kérdés

Pl. Napi halálozások és új fertőzések száma.

Valahogyan a napi új gyógyultak számára senki sem kíváncsi ( vagy elenyésző számban) Ha szólok, " Hahó, azért sokan gyógyulnak meg" ezen felkiáltás többnyire ellenséges magatartást és viselkedési stílust tükrözi rólam.


Nem értem, de lehet bennem van a hiba vagy másképpen gondolkodok.


2020. szept. 18. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
na én meg egy nagy büdös kamunak tartom az egészet úgy ahogy van.
2020. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Mert az emberek többsége nagyon negatív, depressziós, pesszimista és csak az a hír számára, ami negatív. Hisz meg megnézel egy híradót 90%-ban csak negatív híreket közölnek. Erre van már ráállva a magyar ember.


Az már szóra se érdemes, ha reggel felkel és látja a napot felkelni, de ha szembesítenéd azzal, hogy egy vak ember még ezt se tudja megtapasztalni, máris behisztizne, hogy mégis mit képzelsz te.


Az a baj, hogy a többség nem vevő a pozitív hírekre.


És ha még szembesítenénk az embereket, hogy pl. rákban 2018-ban a világban több mint 8 millió ember halt meg, és ehhez viszonyítva a mostani "helyzet" meg nulla, még téged oltanának le.


A magyar ember tipikus kötekedő, irigy, pesszimista, panaszkodós.

2020. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

meg aztán van 900 fertőzött és 6 halott?

van olyan ország ahol egy nap alatt 98.000 új fertőzött és 1400 halott. 1 nap.

2020. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted a ReTeKklub Híradó az miért olyan, amilyen? 90% negatív, 10% "kisoroszlánokszülettekazanyámkínjaiállatkertben"
2020. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

"Ha szólok, " Hahó, azért sokan gyógyulnak meg""


Az a baj, hogy aki "meggyógyult", az a valóságban esélyes, hogy maradandó károsodást szenvedett el, ugyanis a vírusnak veszélyes szövődményei maradnak hátra.

2020. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

A "gyógyult" azt jelenti, hogy már nem mutatható ki bennük a Sars-cov-2 vírus többé.

Kíváncsi lennék arra, hogy hány embernek lettek szövődményei, én emiatt aggódok a legjobban a fertőzés kapcsán, pl. a párom alapjáraton érzékenyebb az egyik lehetséges szövődményre... nem hiszem hogy tüdőgyulladása lenne meg hasonlók, magát a fertőzést szerintem könnyen kiheverné, de utána nagyon komoly baj lehetne. :(

Ezzel most nem azt akarom írni hogy mindmeghalunk a szövődmények miatt, hanem azt amit az elején is említettem, tényleg kíváncsi lennék hogy mennyire gyakoriak ezek, a "gyógyultak" valóban gyógyultak-e.

2020. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

"Szerinted a ReTeKklub Híradó az miért olyan, amilyen? 90% negatív, 10% "


Mert üzleti alapon működik, és ha más lenne a kutya se nézné-- > becsődölne.


Kenyeret és cirkuszt a népnek. A jó hírek a kutyát se érdeklik.

Új oltárt kapott a bivalyb**>>nádi plébánia. Jó hír. És kit érdekel? Senkit.

2020. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Mert az Ertéel ellenzéki,míg a tévékettő kormánypárti érdekeltségű. A híreket is e szerint fogod hallani
2020. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!