Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem látom úgy a világot...

Miért nem látom úgy a világot mint régen ???

Figyelt kérdés
Hosszú lenne elmondani ,de multamban csomó rosszon keresztül mentem viszont volt olyan időszak mikor úgy láttoma világot ahogy kell ismertem a értéket a emberi normákat =uzletben az anyagokat úgy láttom az embereket ahogy kell olyan embereket láttam amilyenekt kel olyan jó gondolataim voltak nem voltak hiányérzeteim közrejátszthjat a múlt ebben az egészben ?? vagy meddig lehet így élni??? Mint ha nem én lennék a bőrömben mint ha bekellen kapnom valmit vagy valami kellen amitől úgy fogom érezni magam ahogy kel vagy lehet ez átok??? Csomó rossz ért az ne kérdezzétek hogy mi sokszor leírtam de lehet ennek köze vagy mi??? Leszek még normális valaha??
2020. szept. 18. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem túl sokat olvasgattad a saját helyesírásodat, és attól ment el a kedved az élettől vagy mi bajod van
2020. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
itt nem azon van a hangsuly
2020. szept. 18. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, csak senki nem fogja végigolvasni
2020. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én elolvastam többször is, de nem biztos, hogy jól értem. Múltban boldog voltál, aztán sok minden rossz történt, ezért most nem látod úgy a világot mint régen, és ez zavar. Kb ennyi jött át, így érted? Az az üzletes mondat, az mi akar lenni? Az egyetlen dolog amit mondani tudok, hogy igen, amik a múltban történtek, azok hatást gyakoroltak/gyakorolnak a érzelmeidre, de a mostani gondolataid is ugyan úgy formálják a jövőbeni érzelmeid, szóval lehet változtatni. Már ha az a probléma, amit én ebből levettem.
2020. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen kedves utolsó jól levetted végre de most is rossz gondolatok jönnek sőt még rosszabbak már mindent kipróbáltam !!
2020. szept. 18. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
A most mit jelent? Mostanában, vagy pont most. Mióta vannak ilyen gondjaid? Mennyi idő telt el a múltbeli gondok óta? Még van olyan, amit nem oldottál meg? Egyébként úgy nehéz lesz segíteni, hogy nem tudom a gondokat, illetve azokat a gondolatokat amiket ezek kiváltanak belőled. Mert úgy lehet ezen változtatni, ha megismered a gondolatmeneted és megnézed melyik állításból lehet másik következtetést levonni, ezzel másfajta hozzáállást elérni. Szóval ez így nehéz, de ha nem akarod leírni, úgy is megpróbálhatjuk, csak akkor kicsit általános lesz amit mondani tudok. Még azt lenne nagyon jó tudni, ez is fontos, hogy eddig miket próbáltál, szóval a minden mit jelent. Mik voltak ezek a módszerek, és miért nem segítettek.
2020. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt, utolsó voltam.
2020. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aha
2020. szept. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!