Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki jól hazudik az jó...

Ha valaki jól hazudik az jó vagy rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki nagyon meglepett, mert csináltunk egy meglepetés bulit és úgy félre tudta vezetni és manipulálni az ünnepeltet, hogy mindenkinek leesett az ála. Még én, aki tudtam az igazságot is simán elhittem neki, amit mond. Elgondolkoztam, hogy ez most jó vagy rossz tulajdonság? Mert, ha ennyire jól tud hazudni ki tudja, hogy máskor nem használja-e ezt a "képességét"?
2020. szept. 20. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Jó bizonyos esetekben,ha alakítani akarod a szitut,amiből rosszul is kijöhetnél,megmentheted vele magad,ha jogosan,ha jogtalanul ér a támadás. EZÉRT AKARNÁM ÉN IS MEGTANULNI EZT A TECH-et DE SENKI NEM TANÍTJA A JÓ ÉDES...
2020. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Gyerekkorom óta nagyon jól hazudok, vagyis inkább jól tudok meggyőzni embereket, akár az igazságról, akár hazugságról van szó. Mindenképpen egy jó tulajdonság, ha az ember nem él vissza vele.

Például a születésnap szervezéseket is gyakran én csinálom, pont azért, amiért a barátnőd is jól megtévesztette. Ilyen helyzetekben mindenképp jó, de például úgy sose használtam, hogy valakinek ártsak. Például a páromnak sose hazudok, de a fenti se hazugság, csak inkább ferdítés, aminek jó eredménye (=meglepetés) lesz.

2020. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
2 TANITS MEG LéGyCi
2020. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

#3

Először a helyesírásra kéne, és amúgy ez inkább az emberrel született tulajdonság, mint a jó kézügyesség vagy a jó énekhang. Amúgy se látnám értelmét.

2020. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Ez egy nagyon jo tulajdonsag. Gyurcsany Ferencnek is bejott.
2020. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rád nézve igen, morálisan semmiképpen.
2020. szept. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Az igazi jó hazudozó úgy elő tudja magát adni a másik félnek, hogy az nemes egyszerűséggel átsiklik a logikai bukfenceken, amik az elmondottakat övezik. Nekem is van ilyen ismerősöm. Nem is értem, hogy miért nem célozta meg a politikusi pályát.
2020. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4 ha hiszed,ha nem direkt írtam így...de ha gondolod lediktálhatsz nekem egy szöveget és leírom,hogy bebizonyítsam,hogy a bebizonyítsam szót nem bebizonyítcsamnak írom...
2020. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na jó, de ez a kérdés nem a helyesírásról szól, kérlek maradjatok a témánál.
2020. szept. 20. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire használja. Ez igaz minden egyéb készségre.
2020. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!