Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz az, ha a boltban nem...

Gáz az, ha a boltban nem értem el a felső polcot, erre oda jött egy nálam magassbb lány és levette nekem? 21/F

Figyelt kérdés

Olyan megalázónak érzem ezt

165 cm magas vagyok



2020. szept. 20. 12:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Ezért kellett volna a kézcsók és probléma megoldva.
2020. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Dugd fel az álférfiasságod, te felszínes kisgyerek és nőjj fel, kisfiú.

Húzzál el pszcihológushoz. Most.

2020. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 nemaRendőrség ***** válasza:
10%
Férfiassághoz magasság kell
2020. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

Én 150cm vagyok és nő. Nem megyek olyan dologért egy boltba, amit nem érek el.


Szerintem nem gáz. Inkább az a gáz, hogy az alacsonyabb emberekre nem gondolnak,amikor csillagos égig rakják fel a dolgokat. Aki meg nem tudja levenni? Az úgy járt, le van ejtve.

2020. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"De a férfiasságomat ez sértette"


És mit tudsz csinálni? Nem valószínű,hogy 170 fölé nősz.Meg amúgy miért akarsz minden nőnek imponálni?

2020. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek meg 43-as lába van, a pasijáé pedig csak 40-es. Tök gáz, nem is értem, hogy nem süllyed el a csávó.

(Irónia!)


Egyébként szintén 150 centis nőként eléggé elhűltem ezeken a “gonosz boltok” kommenteken. Basszus, valahova pakolni kell. És nem minden fér el az alsóbb polcokon. Ti mégis hogy oldanátok meg? Építsék át az egész üzlethelyiséget, hogy alacsonyabb és emiatt hosszabb polcsorokra lehessen kirakni ugyanannyi árut? Van szánk, hogy kinyissuk és segítséget kérjünk. Biztos én élek Tündérországban, de velem még soha nem fordult elő, hogy valaki nemet mondott vagy bunkó lett volna. Ennyi erővel a magas emberek meg amiatt panaszkodhatnának, hogy pl a tömegközlekedésen az ajtók magasságánàl miért nem gondoltak rájuk, beverik a fejüket vagy hogy nem fér el a lábuk az üléseknél.

2020. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én nem merek segítséget kérni
2020. szept. 25. 11:47
 18/18 anonim ***** válasza:

Én sem merek segítséget kérni. Van egy nagyra nőtt ismerősöm. Csicskáztatásnak fogja fel, hogy ha magassága miatt kell megtennie valamit. Mert sokszor megkérték már élete során és már herótja van tőle.

Vagy lehetne kitenni is zsámolyt, bármit, amire az ember felállhat és leveheti magának. De ugye a zsámoly mozdítható...

2020. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!