Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért flörtöl velem szinte...

Miért flörtöl velem szinte minden pasi?

Figyelt kérdés

Nem értem mi van a levegőben, de az utóbbi pár hétben akárhányszor pasival találkozok (lehet buszsofőr, futár, járókelő, munkatársaim, volt főnököm stb.) mind elkezd velem flörtölni vagy randira hívnak. De nem értem miért. Nem vagyok egy bombázó, kihívó sem. Mi lehet velük? Ez valami koronavírus mellékhatás?

Pedig most a hátam közepére se kívánom őket (csúnya szakítás).



2020. szept. 23. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Csúnya szakítás után elkezdtél libásan öltözni. Az meg vonzza a prolikat.
2020. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem öltözködök kihívóan. Semmi kivágott felső, se mini, se szűk ruhák stb. Sminkelni se szoktam.
2020. szept. 23. 17:18
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Lelkileg történt benned változás? Nem lehet h valamiben a stílusod változott s kivanatosabb lettél?
2020. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

B*szni akarnak. Ne legyenek illúzióid.


Én már social media oldalaimon is letiltottam a képeimet idegenek számára, sőt, profilképemet is levettem. Meguntam, hogy random farokképeket kapok, meg ismerkedni akarnak...

Valószínűleg az utcán is már krumplis zsákot fogok hordani, mert ha picit is adok magamra, már elkezd csorogni a nyáluk... és nekem ez nagyon nem kell.

2020. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Lelkileg nagyon össze vagyok törve és félek új embereket most megismerni. Nem állok rá még készen, hogy kívánjak vagy akárcsak elképzeljek más pasival bármit is csinálni. Én még nagyon szeretem a volt páromat.
2020. szept. 23. 17:26
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Válaszolnék erre egy ezoterikus magyarázattal,de ebben sem vagyok biztos,szóval igazából nem tudom miért lehet.

Vonzás törvénye,amit akarsz az nem lesz a tiéd,amit nem akarsz az téged akar.

2020. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, lehet, hogy iszok egy kávét.
2020. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom jó cuna lehetsz, aki meg megsértődne, ha átnéznének a pasik rajta. :D
2020. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
22%

Én is most szakítottam.

Küldj képet és megmondom miért van!;)

2020. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Micsoda problémák.
2020. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!