Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom megkülönböztetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom megkülönböztetni hogy a lány flörtöl velem vagy csak valami furát néz rajtam? (önbizalomhiányos probléma)

Figyelt kérdés

17F

Van egy ilyen hibám az arcomon ami elveszi az önbizalmam,karikásabb a jobb szemem környéke,reggel nem feltűnő ez,napkozbe mondjuk hogy tűrhető látvány,de sportolás után vagy nagyon meleg időben akkor komolyan durva.

Nemtudom ennek mi az oka,lehet az hogy mikor felrepedt az orrom azon az oldalon ez annak egy ilyen utóhatása. Vagy mikor edzőterembe jártam véletlenül vettem egy innit ami ugyan finom volt de mint később kiderült tele van ilyen mesterséges cuccokkal és tiltják a kamaszoknak a fogyasztását.(1x ittam ilyet de soha többet)

De a lényeg hogy ha egy csaj jobb oldalamrol néz engem akkor el se kezdek vele szemezni merhogy úgyis azt nézi.

Eddig egy barátnőm volt aki nagyon szép lány volt de tényleg. Nem beszéltünk vele erről a problémámrol de sose hozta szóba ha fel is tűnt volna neki.

Mi a különbség tehát?



2016. jan. 27. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném h ez nagy probléma. Bár nem tudom h hogy néz ki. De szerintem nem nagyon foglalkoznak vele a lányok.

Ha szemedbe néz, rád mosolyogj, csinosnak akar látszani előtted, mórikálja magát vagy mit tudom én😂....

Akk flörtöl :)

Ha ledőbbenten néz akkor a szemed nézni.... vagy csak meglepődött h egy ilyen jó pasit látott XD

2016. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja 15/L voltam :)
2016. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenért onbizalomhiany? Pff xD nekem a lofejem miatt lehet is de neked ilyen semmisegert ne legyen mar :D
2016. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki valami furát lát, akkor összehúzza a szemöldökét vagy tátva van picit vagy nagyon a szája. Bár ha szépet lát az ember akkor is, csak nem ráncolja a szemöldökét. Ha ránézel szerintem látni fogod a különbséget. Tudom nehéz, de egy próbát megér, hogyha arról az oldaladról néznek akkor is, legalább leküzdöd az önbizalmi problémáidat.
2016. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és, ha flörtöl veled, akkor kitartóan próbál a látókörödbe kerülni, és ha ránézel mosolyog...stb
2016. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!