Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy beteg a...

Az normális, hogy beteg a párom, és egész nap alszik?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő, ő meg a férfi. Nem tudom én ha beteg vagyok, nem alszok egész nap... Megfázott és lázas volt tegnap, ma már az sincs.
2020. szept. 26. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Eszik rendesen? Mert ha nem akkor valoban gyenge
2020. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem is volt fiú ismerősöm, aki végigaludta a napot, én ritkábban teszek így.
2020. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Eszik igen. Aztán fent van egy keveset és alszik...
2020. szept. 26. 10:52
 4/17 anonim ***** válasza:
4%
termézetesen, hiszen te vagy a nő, akinek el kell látnia a háztartást meg gondoskodni a teremtés koronájáról, meg ilyenek, az összes férfi ezt csinálja, tudja hogy úgyis kiszolgálod... drámázik, de amíg ki nem rugdalod az ágyból, hogy legyen szíves állapotához képest részt venni a házimunkában, addig ott fog henyélni... (ha semmiképp nem kel fel, az meg egy intő jel lehet, hogy tényleg mamapicifiának akarsz-e gürizni egész életedben)
2020. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt.
2020. szept. 26. 10:57
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Úristen, komolyan te most ezen hisztizel? Igen, teljesen normális. A te viselkedésed viszont nem normális!!!

Hagyd már békén és ne ba...szogasd! Gyógyulni szeretne.


Tudod, az emberi szervezet szerencsére okosabb, mint te!

2020. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az aggodalom beszél belőled vagy inkább az irigység?
2020. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is vannak ilyen ismerőseim fiúk közül, de engem is jobban lehúz a betegség mint a nő ismerősöket, általában egész nap kockulok olyankor, mert nem nagyon van kedvem/energiám máshoz. Nem tudom ez mi miatt van, lehet a fiúk ilyenkor azt érzik, hogy ez az otthoni betegszabinak felel meg és nem kell csinálniuk semmi házimunkát. :D
2020. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Aggodalom. Nem vagyok irigy.
2020. szept. 26. 11:01
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Ha az állapota/betegsége nem igazán "követeli" meg az állandó alvást,akkor (nem vicc) pszichésen is megviseli az embert.

Eddig reggeltől-estig ment...vagy csak "egyszerűen" tehetelen. (Depresszió) A törődés-NEM A KISZOLGÁLÁS!!!-sokat segít.

A férfiak azért viselik rosszabbul,mert rendszerint őket terheli jobban az egzisztencia fenntartása.


(Most -nyilván így írásban nehéz- kicsit viccesebb megközelítéssel):

Jó-jó...tudom,független nő vagy,nem kell neked "senki" de...ha izzót kell cserélni,vagy levinni a szemetet :) stb akkor ugye az férfi munkamértnemcsinálodlustavagy?!?

2020. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!