Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy ennyit alszik?...

Normális hogy ennyit alszik? Vagy beteg?

Figyelt kérdés

Van egy 2 hetes kislányom, konkrétan annyi a napirendünk hogy napközben 3 óránként eszik aztán alszik. Éjjel 8 órákat is alszik és ha felkel eszik majd vissza csicsizik. Olyan nincs nagyon hogy fenn van és nézeget, max 10-15 percig aztán sír és elalszik. EZ normális? Ennyit alszik egy kisbaba? Vagy lehet hogy beteg? Tápszeres amúgy mert nincs tejem :(


Köszönöm a segítséget!


2014. nov. 11. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd össze a kezed és mondj egy hálaimát.
2014. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neki ez a dolga kb.3-4 hós koráig ennyit fog aludni
2014. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne aggodj ez egy 2 hetes babanal teljesen termeszetes kb masel 2 honapos kora korul lessz mar tobbet ebren. Ilyenkor meg csak alszanak es esznek.
2014. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis ne aggodj. Sot, ahogy elottem is irta valaki orulj neki mert bizony a "szerencsesebb" kategoriaba tartozol.
2014. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Javítanám a 3-ast. :) Az lenne a dolguk, de nincs mindenkinek ekkora szerencséje. Úgyhogy örülj neki!
2014. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hálaimát rebegtem volna, ha a kisfiam is ilyen lett volna, de nekem mást dobott az élet..., persze imádom úgy, ahogy van és igen, teljesen normális, öcsém kisfia annyit aludt, hogy volt, hogy alvás közben szoptatta meg sógornőm :)
2014. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!