Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves voltam egy nővel és...

Kedves voltam egy nővel és most mindenkinek azt mondja, hogy szerelmes vagyok belé! Hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
Tényleg semmit nem akartam tőle, nem az én kategóriám, 30 évesen már túlvagyok azon, hogy top nőknek udvaroljak feleslegesen. Meg még barátja is van, ilyen alfa típus. Annyiban kimerült a dolog, hogy köszöntem neki és ha úgy volt, akkor megfogtam az ajtót, tartottam a liftet. Most mégis én lettem a reménytelen szerelmes akin nevetnek a háta mögött. Sőt, az alfa gorilla már beszéli a barátainak, hogy el kéne kapni engem mert kikezdtem a nőjével. Nem elég, hogy kellemetlen helyzetbe hozott a csaj ok nélkül, még meg is akar veretni. Mit kéne tennem? Én arra gondoltam, hogy nagy publikum előtt elmondom neki, hogy nem érdekel és különben sem jön be mert nem tetszenek nekem az ilyen izmos csajok amúgy se (fitnesses versenyekre jár). Jó taktika lehet ez? Már elegem van az egészből! Már jött oda hozzám egy oktondi pletykás dagadt csaj, hogy ne zaklassam ezt a szegény lányt (a köszönésemmel?) azóta hozzá se szólok, elmegyek mellette. Viszont azóta az a baja. Kitalálta, hogy mivel nem állt le velem, ezért én most bosszút forralok ellene. Szerintem agybeteg.
2020. szept. 27. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En gyors megkérném egy top 10 es csaj ismerösöm hogy jatszuk meg hogy a bnöm es vele vetitenék.
2020. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagy publikum a LEGROSSZABB amit tehetsz! Csináld amit most, ne foglalkozz vele. Majd elmúlik a dolog.
2020. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Én a csajjal beszélnék konkrétan négyszemközt, hogy elnézést a félreértésért, de semmit nem akarsz tőle, csak normális voltál vele. Ha elfogadja, akkor úgyis mondja a gekko kollégáknak, hogy szálljanak le rólad, meg a pasinak is. Vagy én a pasinak is mondanám, hogy nyugi haver, nem kell aggódni semmin. (Bár ha ennyiből azt vették le, hogy szereted, akkor nem tudom, hogy viselkednek amúgy a csajjal :D Mert ez az alap udvariasságnak tűnik...)

A pletykálónak is simán mondhatod, persze jó hangnemben, hogy vicces amiket mondanak, de nem igaz.

2020. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám a francba, továbbra is figyelmen kívül hagynám.

A négyszemközt megbeszélés nem valószínü hogy müködik, mivel ilyen következtetésekre jut, hogy szerelmes vagy bele, mert 2x tartottad neki az ajtót, az mennyire öntelt már? Ilyen embernek, ha magyarázol, akkor kb. csak a gödröt ásod mélyebbre.

2020. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Backi, milyen közegben történt ez? Utoljára alsó tagozatban ment ez, hogy júúúújjjjj, szerelmesek!!!!!

Egy biztos, félre ne hívd a csajt kettesben, mert tényleg megvernek, ha meg a nagy plénum előtt magyarázkodásba kezdesz, akkor még az is azt hiszi, hogy igaz a pletyka, aki addig nem foglalkozott vele.

A legtöbb amit tehetsz, hogy ignorálod az egész témát a csajjal együtt.

Vagy, ami még jobb, hogy otthagyod ezt a lepra közösséget a csába.

2020. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézus... Hagyd a picsába szerintem, mintha ott se lenne. Egyébként én találkoztam már több hasonló sztorival. Nem tudom, hogy az ilyen testépítő, férfi testalkatú fitnes macák miért hiszik azt, hogy ők a világ közepe és mindenki őket akarja. Szerintem okádék mind. Beképzelt picsa.. 🤮🤦‍♀️
2020. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Terjeszd el, hogy meleg vagy és valójában a csaj barátjával szeretnél összejönni, ezért voltál udvarias a csajjal. ::::)


És mehetnétek a monikasóba így hárman.

2021. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!