Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik egy emberrel ha...

Mi történik egy emberrel ha elmegy az öntudatanilletve miért mondhatta egyik ismerősöm hogy megbolondul?

Figyelt kérdés
Miért mondhatta ha valakinek elmegy öntudatanilletve hogy megbolondul ?
2020. szept. 28. 18:41
1 2
 11/15 Kata 26 ***** válasza:
Te jól vagy?
2020. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Voltam a pokolban tudod mi van ott nyomor egy lila kapu választ el ahol egy luxus palota is leelt helynek néz ki utanfotosautok járnak és hihetetlen fájdalmai vannak elviselhetetlen lelki traumák pokol lehet egy tudatalapot és egy fizikai valóság tárgyak othonodban leelt dolognak tűnnek a falak mindenkitől csak a gonoszságot őt hallod es a betegséget minél lejjebb mész annál rosszat van olyan hely ahol a Facebookon teljesen megváltoztak a írások csak káromkodás ők nagyon félelmetes mondatok és ahogy közelebb mész a pokol hoz úgy csökkennek azok a képek Facebookon amiket szeretnél látni például nálam a bulik akkor a lányok képei csökkennek az írások kint bunkoak lesznek előjön a durvább személyiségünk a idézőjelve az árnyék az ember árnyéka és a tárgyak árnyéka is morbid lesz félelmetes amit ha felhangoztatsz őrültnek neveznek gonoszsapgot hallani akkor a szülőktől csak a rosszat hallod az idegesítő lekicsinylő beszéd mint ha ellenfél választva egy faltól a rendes helyre ahol már minden a szép jó azonban van túlvilág is és mindkét helyen vannak betegségek csak amik a pokolban csupa gonoszság embereket másképp műtik drót ruhában jarnak és apadtol azt hallod jött ez a betegség és sopankodva kiabálász mi T csináljak csak ennyit mond majd elmész elektrosokra és kárörvendő vigyorral hozzatesz egy mosolyt elmaradotsag van addig a túlvilágon kedvesség szeretet és béke a személyiségünk más más létformaban tovább ell ugyanúgy a pokolban a tévében csak gyilkosság van lehet hogy nem is létezik koronavírus hanem te is ebben a világban vagy a rosszabbikban nekem volt annyi esetén eggyik az volt mikor megkérdeztem anyától hova jutnak az öngyilkosok azt mondta a pokolba majd elfutottam wc re és ahogy kinézett a lakás a félelem othonban az a bűz azok asztalok anyaga apám híresen anyádnak megint mi ez a igen mivel csak a pokol dimenziója van csalta meg apamot és ott felébredtem azba a bűntudat az félelem sok egyszer csak egy nagy nyomás majd felébredek jönnek a haverok kezdik ha mi van veled mi a franc mint egy őrült tudós és úgy éreztem magam mint amikor pár évvel ezelőtt felébredtem amikor iskolában jó pár Éve nagyon csúnyán bevertem a fejem igen úgy volt mégis azóta szobám persze máshogy nézett ki ujj dolgok stb e mint ha ott lettem volna !Bizony ám halál után van élet kérdés hova jutsz milyen világban maradsz e a prorovianciadba stb attól függ milyen volt az életviteled mi teccett istennek benned ha teccett akkor a túlvilágra kerülsz ha nem akkor nem biztos hogy a pokolba de nyugodt lehetsz hogy nem is a túloldalra csomó fizikai világ van érezheted magad jól is a pokolban rosszul is a mennyben de rosszul is lehetsz a pokolba ami általában így van és ugyanígy általában túloldalon békésen pozitív gondolatokkal bizony ám így van meg hozzátenném hogy a pokolban az emberek úgy manifesztalodnak és úgy mozognak a tárgyak zsinorok stb csapkodjak egy ajtót hogy egy sorozatgyilkos is futna annya szoknya alá a félelemtől ehhez mit szólsz??????
2020. szept. 28. 23:56
 13/15 anonim ***** válasza:
ez szép. ... Az OPNI -t meg bezárták.
2020. szept. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vicces, nem trollkodas. Skizofrenen is lehet gyakorizni, csak sajnos nem tudunk mit mondani. Remelem, segit az iras.
2020. szept. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ezek nem halucinációk voltak
2020. szept. 29. 07:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!