Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik egy emberrel ha...

Mi történik egy emberrel ha elmegy az öntudatanilletve miért mondhatta egyik ismerősöm hogy megbolondul?

Figyelt kérdés
Miért mondhatta ha valakinek elmegy öntudatanilletve hogy megbolondul ?
2020. szept. 28. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi megy el neki?
2020. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
úgy érted, hogy elmegy az öntudata illetve megbolondul?
2020. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha öntudatát veszti az azt jelenti hogy elájul, nincs magánál.

Ha zavart a tudata az azt jelenti, nem tudja hogy hol van, hol lakik vagy hogy milyen nap van stb.

Aki azt mondja, megbolondul, az biztos nem bolondul meg, mert ennek egy "bolond" ember nincs tudatában. Ő teljes egészében valóságnak hiszi ha téveszméje van.

2020. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen úgy értem hogy öntudat elmegy lehet ilyen szerintetek hogy ha valaki kiad a kezéből a telefont megbolondul kiad dolgokat amibe élete van és ezáltal sürgetik szettutik és azokat áttekintés mint aki szüleit megölne?
2020. szept. 28. 19:33
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt éli áttekintés helyet azt akartam írni
2020. szept. 28. 19:35
 6/15 A kérdező kommentje:
Van valaki itt?
2020. szept. 28. 20:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen van, csak szerintem #4 jó választ írt így nem írom le mégegyszer ugyan azt, amit utána írtál, azt meg nem értem, picit magyartalan.
2020. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát de öntudat ami működik tudat hozzá létre az emberi arcokat ahogy kinéznie stb ahogy hallod a hangokat amiket fogsz ahogy érzed az itt ahogy látod a világot sajnos még mindig nem vagyok biztos benne de lehet hogy öngyilkos lettem tudom kicsit furán hangzik de arra emlékszel hogy önkielégítés után még gyerekkorban rémlik valami kötél elszakad mert rá felnőttkorban mikor leírtam életemet a könyvben akkor a szobában eszembe jutott a kötél és hirtelen nézem gravitáció emberek emberi arcok ízek testén érzések érzelmek emberi kommunikáció alkohol stb akkor szerinted én öngyilkos lettem ? Lehet a pokolban vagyok ezért tudom furán hangzik de szerinted is!?
2020. szept. 28. 21:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Na jó, valaki hívjon neki egy elmeorvost. 😒
2020. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért kellene lehet hogy azért nem látom úgy a világot a tárgyak ahogy kinéznie a falak nem olyan amilyennek kellene lenni mint ha szabad akaratot se lenneb
2020. szept. 28. 21:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!