Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép jó reggelt! Mi a mai...

Szép jó reggelt! Mi a mai terv? Mivel foglalkozol? Mit fogsz enni? Hogy érzed magad? Várod már a hétvégét?

Figyelt kérdés

Mi a nemed és a korod?


Szép napot,kitartás. 🙂



2020. szept. 30. 06:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szép jó reggelt!


- Szabadnapos vagyok, úgyhogy kihasználom a szabadidőt, és megpróbálok felkutatni a városban két ritkább könyvet, amit meg szeretnék magamnak szerezni. Ja, és végre előszedem a halloweeni + őszi dekorációimat a szekrény mélyéről, és feldíszítem kicsit a lakást.


- Könyvesboltban dolgozom.


- Akad még itthon husileves és rakott krumpli, úgyhogy azokból fogok indulás előtt bevágni egy-egy tányérral.


- Kicsit nyomott a hangulatom az időjárás miatt, de összességében jól érzem magam.


- A mostani hétvégét annyira nem, mert ugyanúgy dolgozni fogok, de a jövőhét hétvégére már be van tervezve egy találkozó a régi barátokkal, szóval azt jobban várom :D


- 26/F vagyok


Szép napot Neked is!

2020. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jó reggelt :)


"Mi a mai terv?"

Meló (home office) 16.30-ig, majd mivel tegnap már voltam edzeni, bevásárolni, stb., ezért egy lazább délutánt tartok. 1 óra séta, hogy formában maradjak, illetve a friss költözés utáni dobozokat kidobom, mert csütörtökönként viszik el a szemetet (és hétfőnként).


"Mivel foglalkozol?"

Elemző vagyok


"Mit fogsz enni?"

Reggeli: French toast: Bundáskenyér vajban sütve, a tetejére pedig egy kis Nesquik csokiszirup, narancslé, kávé

Ebéd: Cézársaláta

Uzsonna: Túró és gyümölcsmix

Vacsora: 1 szelet puffasztott búzaszelet chia magokkal és alma


"Hogy érzed magad?"

Jól, minden oké.


"Várod már a hétvégét?"

Igazából semleges, nem vészesek annyira a hétköznapok hogy sóvárogjak a hétvégéért. :)


"Mi a nemed és a korod?"

26/F

2020. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Keményen fetrengeni fogok és tanulni.

Pár napja bütyök műtétem volt és nem nagyon tudok járkálni.


24l

2020. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

De aranyos kérdés, erre válaszolok :)


11-ig szabad vagyok, ezért még pizsi van rajtam, és azon dolgozom, hogy agyban pihenjek és ne legyek feszült. Felhívom az állatorvost, hogy mikor tud fogadni a macskámmal.

Utána tanítok, aztán hazahozom a srácaimat és velük foglalkozom. Jön anyukám, vele beszélgetünk.

Aztán elő kell készülnöm a holnapi munkákra, mert hosszú lesz a csütörtök, este 8-ra érek majd haza, és minden egyes részletet ki kell dolgozni még ma.

Reggelire megettem a srácok által meghagyott vajas keksz maradékát. Korán ebédelek, még indulás előtt, vsz. sonkás szendvicset.

Szombat délelőtt kimegyünk egy erdőbe 1-2 órára, ahol kolbászt sütünk a barátainkkal. Rendeltem hozzá házi kenyeret és pogácsát. Szombat du. munka, vasárnap végig munka.

A "hogy érzem magam" a legnehezebb kérdés... huh, nagyon hullámzóan. Bizakodás, életerő és depó meg drámázás szokott váltakozva előfordulni! De én ilyen vagyok, kiélek mindent - jobb, mintha szoronganék, szerintem.

Nő, 41

2020. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi ez daily standup? Nagyjából ezeket a kérdéseket kell megválaszolnom minden nap. :D
2020. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!