Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz erről a férfiról?

Mit gondolsz erről a férfiról?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival. Hihetetlen ellentmondásos.

Nagyon csúnya, kifejezetten taszító a külseje. Nemcsak testileg, de kisugárzásban is. Erőszakos, akaratos, hihetetlen passzív agresszív megjelenése van.

Erőszakkal erőlteti magát rám, leginkább pénzzel. Ajándékokat, ékszereket tunkol rám, sok-sok készpénzt, hiába mondom, hogy NE.

Hogy dolgozzak neki, milliós fizetést ígér, naponta 20x elismétli, és utána rákérdez "Elég lesz?" - nyilván gúnyosan.

Elmondása szerint sok 100 milliós vagyona, cége van, közben egy rendkívül lepukkadt lakótelepi bérlakásban lakik.

Az tény, hogy úgy tűnik, mintha bármit megvehetne, illetve találkoztam munkatársaival, akik óriási tisztelettel beszéltek róla.

Elmondása szerint mindenkinek segít, nagyon jó ember, közben úgy beszél az eladókkal, pincérekkel, úgy általában az emberekkel, mint egy darab ronggyal.

Rengeteget beszél, HIHETETLEN SOKAT, sok sztoriról később kiderült számomra, hogy ő találta ki ad-hoc jelleggel...


2020. okt. 3. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyire unszimpatikus, miért nem rázod le?
2020. okt. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik és manipulatív, kizárt, hogy az életben tiszteletlen ember bármit elért volna céges szinten. Valószínűleg a kollégák is játszották az eszüket.
2020. okt. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Nalam, mint mindig, a saját benyomás dönt! Felőlem a fél ország mondatja, micsoda jó ember, vagy jofej, ha én az ellenkezőjét érzem, akkor lapát. A munkahelyen is így vagyok. Pár esélyt kap a felettesem, hogy bizonyítani tudja, jó és korrekt vezető... Ha nem, megyek tovább.


Ez így van az emberi kapcsolataimban is. Viszont a barátaim, férjem, gyerekem több évtizede velem vannak. Ők már bizonyítottak...


Hallgass a saját erzeseidre bátran. Az a jó érzés.

2020. okt. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát 1 szarrágó,aki meg akar fogni a pénzével ha már mással nem tud,elhúzza a mézesmadzagot,aztán közben nyomoroghatnál vele 1 lakótelepi bérelt lakásban,és többet se adna semmit,de ugyanolyan csúnya maradna,és unszimpatikus?Hm,jól hangzik
2020. okt. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem a keszulo regenyed alakja, akkor hogy allhattal le vele, hogy mindezt megtudd rola? En a bemutatkozo resznel bucsut mondtam volna.
2020. okt. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég meredek dolgokat is elhiszek, de itt az egész sztoriból süt az ellentmondás. És nem azért, mert a személyisége lenne ellentmondásos, hanem maga a sztori.


Százmilliós cége és vagyona van, de találkoztál a munkatársaival? Ne haragudj, de aki annyit keres és akkora vagyonnal rendelkezik, annak nincsenek munkatársai, mert ő a főnök. Alkalmazottjai vannak és esetleg ügyfelei, akikkel meg nem valószínű, hogy találkoztál.

Az emberekkel negatívan beszél, de hú, de jónak tartják? Igazából, ha már egyszer elejtesz egy negatív megjegyzést, egy csomóan rossznak tartanak, nemhogy ilyen esetben...


Mi értelme ilyen kamu kérdéseket kiírni?

2020. okt. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

O egy tipikus STRICI.

Hazudik!

2020. okt. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!