Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsza temaval kapcsola...

Mit gondolsza temaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom, akivel napi szinten egy legkorbe kell lennem. Nekem birka turelmem van, de nala nem mindig tudom alkalmazni.En probalok hozza pozitivan allni, de a viselkedesevel lerontja a hangulatomat. Okoskodik, mindent megtervez, ezt csinald, azt csinald. Szereti a hibakat is keresni. Te hogyan oldanad meg, hogy a viselkedese, ne legyen hatassal rad?
2018. febr. 8. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
* gondolsz a temaval kapcsolatban
2018. febr. 8. 17:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mit tervez meg a te életedben? Az anyúkád az? Vagy ki, aki képes megtervezni a te életed? Nekem az jött le, hogy nem csak birka türelmed, de olyan jellemed is van. Megkell tanulni neket mondani.
2018. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nemet* mondani..

elírás volt

2018. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs birka jellemem. Nem ilyen valaszra szamitottam, de azert figyelemmel kisertem, amit irtal.
2018. febr. 8. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!