Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Avramlatoscát miért törölte...

Avramlatoscát miért törölte az Instagram?

Figyelt kérdés

Én úgy hallottam, hogy ott az Instán valakivel/valakikkel összeveszett és nagyon elgurult nála a gyógyszer és emiatt. Habár, nem csodálkozom... Egy negatív kritikán egyszer úgy felhúzta magát, hogy egy fiatalkorú nézőjével, -aki amúgy megmondta neki, hogy kedveli, csak szerinte nem kéne a gyereket 0-24 kitenni az Instára- olyan csúnyán beszélt, hogy az elképesztő.


Én alapjába véve nem kedvelem ezt a nőszemélyt. Nem kell hozzá nagy IQ, hogy rájöjjön az ember, hogy egy mekkora nagy hazug gyártó.


Nektek mi a véleményetek róla, meg erről az egész Instagramos dologról?



2020. okt. 4. 09:49
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Hát mit mondjak erre... Megadná valaki a Facebook oldalát, vagy valamijét, ahova töltögeti fel a "tartalmait"? Már én is kíváncsi lettem! :D
2020. okt. 30. 15:17
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a youtube ba a nevét és siófok.. tökéletes jellemrajz 😂
2020. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Biztos én vagyok ilyen retard, de nem találom... 😅

Esetleg egy linket kaphatnák...?

2020. okt. 30. 15:57
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Parancsoljatok 🤮

Jó hányást 😅


[link]

2020. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

De ugye tudod, hogy ez nem mostani? Ez még 2019-ben készült...

Habár tény, hogy nem sokat változott a kiálthatatlan modora... :D

2020. okt. 30. 18:39
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Miről van szó kérdező? Elmondod?

Én úgy tudtam, hogy ő törölte saját magát, mert elege lett a kommentekből és könyvet ír.

Milyen veszekedésről van szó?

2020. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Én sem igazán vagyok benne ebben a dologban. Valami olyasmit hallottam, hogy összeveszett valakivel nagyon csúnyán az Instán és Facebookon is, és emiatt törölték. De én sem tudom a részleteket, bocs... :/
2020. okt. 31. 18:31
 28/31 anonim ***** válasza:
73%
30 napra törölhették vszeg
2020. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem hiszem... akkor nem fújt volna olyan nagy visszavonulót a Youtubeon. Akkor biztos azt kamuzta volna be, hogy ő nem csinált semmit csak a Facebook és az Insta "kipécézte" és emiatt nincs poszt meg stb.
2020. nov. 1. 14:16
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Tok mindegy, a lényeg hogy azt se higgyetek el, amit kérdez, az egész brand a hantás nagypofaskodasrol szól.
2020. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!