Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Avramlatoscát miért törölte...

Avramlatoscát miért törölte az Instagram?

Figyelt kérdés

Én úgy hallottam, hogy ott az Instán valakivel/valakikkel összeveszett és nagyon elgurult nála a gyógyszer és emiatt. Habár, nem csodálkozom... Egy negatív kritikán egyszer úgy felhúzta magát, hogy egy fiatalkorú nézőjével, -aki amúgy megmondta neki, hogy kedveli, csak szerinte nem kéne a gyereket 0-24 kitenni az Instára- olyan csúnyán beszélt, hogy az elképesztő.


Én alapjába véve nem kedvelem ezt a nőszemélyt. Nem kell hozzá nagy IQ, hogy rájöjjön az ember, hogy egy mekkora nagy hazug gyártó.


Nektek mi a véleményetek róla, meg erről az egész Instagramos dologról?



2020. okt. 4. 09:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Hála jó istennek egy retekkel kevesebb ott , először a duibajos k*rva kálmán sylvie instája is törölve lett most meg az őve ki tudja lehet hogy 2050 re egy normális oldal lesz az insta
2020. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
28%

Nem unod még ezerszer megkérdezni ugyanazt?

Szánalmas életed lehet.

2020. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy sok kérdést találtam a témában, de én még nem kérdeztem róla egyet sem. De, köszi hogy a "választ". :)
2020. okt. 4. 14:14
 4/31 anonim ***** válasza:
28%
Ő is egy ember, neki is elege tud lenni a sok hülye, rosszindulatú emberből. Én kedvelem őt és nem utálom azért mert sokkal jobban néz ki, mint én és kb. mindenben jobb, mint én.
2020. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Jaj, már vártam az iligy vagy ütőkártyát... Na, de! Csak, hogy felvilágosítsalak a kis Avramodal kapcsolatban:

1.Nem szeretek senkit sem body shamingelni. Ez szerintem a legundorítóbb dolog amit egy nő csinálni tud egy másik nővel. De... szerintem azt te is belátod, hogy nem valami nagy durranás. Smink nélkül meg még inkább. De persze, mindenki szép a maga módján.

2.Az számodra mióta jobb, hogy 0-24 otthon ül, nézi a sorozatait, miután meg megszülte a gyereket a férje EGY napot sem tudott vele otthon maradni? Szerintem ez inkább szánalmas. Ez a nő azon kívül, hogy megszült egy gyereket SEMMIT sem tett le az asztalra, mert ha le tett volna, akkor nem otthon ülne s videózgatná magát a Gucci papucsába és mesélné el a 10 évvel ezelőtti történeteit. Az ilyen embereknek tudod mi nincs? Életük és barátaik.


Bocsánat, hogy egy kicsit keményem fogalmaztam, de ez az "irigy vagy" szöveg rettenetesen fel tud húzni.

2020. okt. 4. 15:36
 6/31 anonim ***** válasza:
39%
Nem rád értettem, hanem az irigyekre! Bocsi, ha így jött le.
2020. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
18%
De legalább neked van életed és igaz barátaid...
2020. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
jaj, bocs. Nem akartam. azt hittem hogy én irigykedek rá. Még egyszer nagyon, nagyon, nagyon nagyon bocs!🥺
2020. okt. 4. 16:48
 9/31 anonim ***** válasza:
17%
Még kérj 26x bocsánatot. Nagyon fontos ez a téma!
2020. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%
A legutóbbi youtube videójában úgy állította be, hogy ő magától tűnt el minden platformról mert neki elege van a negativitásból és szünetet tart mert könyvet ír ami be fog robbanni és nagy siker lesz. Nem tudom mi igaz és mi nem de a könyvére kíváncsi leszek ha tényleg lesz. Igazából azt sem nézném ki belőle, hogy bulvárlapokon kívűl olvas egyáltalán úgyhogy ez most komolyan meglepett.
2020. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!