Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne egy Skype csoport...

Ha lenne egy Skype csoport magányos embereknek ti csatlakoznátok hozzá?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 14:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
Ez egy kicseszett önellentmondás, nem érzed? Ha csatlakozol egy csoporthoz, akkor már nem vagy magányos. Vagy mi lenne egy ilyennek a lényege, valaki belép, köszönnek neki, aztán mindenki némán bámulja egymást?
2020. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ismerkedés lenne a célja.

Attól, hogy valaki "belép egy virtuális csoportba" attól élőben még magányos, pont az ismerkedés miatt lép be...

2020. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Élőben vagyok magányos, ezen pedig nem segít, ha egy csoport tagja vagyok. Nincs kedvem a neten beszélgetni, mert attól még ugyanolyan magányos maradok az életben.
2020. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Azzal hogy "nincs kedved a neten ismerkedni" kizárod, hogy pl. jó ismerettség után találkozz bárkivel netről, a netes ismerkedést így rögtön kizártad....
2020. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, de az eredményt tudom: onnan is kirostálnának...
2020. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igem
2020. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen
2020. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!