Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hatással van az emberre...

Milyen hatással van az emberre, ha még a 20as éveinek a végén is a szülői otthonban él?

Figyelt kérdés
Nem egy kacsalábon forgó 20 szobás palotában, hanem mondjuk egy 2-3 szobás lakásban/házban

2020. okt. 4. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Magamból kiindulva rossz. Egyszer már elköltöztem itthonról, most a tönkrement párkapcsolatom miatt újra itt vagyok. Teljesen gyereknek kezelnek, pedig dolgozom és beleadok a költségekbe.
2020. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Változó, egyénfüggő, kinek mi. Én is úgy élek még jelenleg, és nem érzek negatív hatást. Kevés a felelősségem, sokat segítek itthon házimunkában, sokat beszélünk mindenről, közös TV, híradónézés mindennap stb.
2020. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Emberfüggő. Ha az van benned, hogy jaj milyen ciki még mindig otthon lakni, akkor lesz benned egy belső feszültség nem fogod magad jól érezni magad többé a saját otthonodban, mások véleménye miatt. Ha végre elengeded ezt a kényszert, akkor még jól is érezheted magad. Nem is értem miért olyan ördögtől való dolog, ha valaki még otthon él. Manapság amúgy se a megfizethető albérletektől híres Budapest. Régen is laktak együtt generációk, túlélték. Még mindig jobb otthon, mint a híd alatt.

szóval szerintem ez csak az ember felfogásától függ. Ha kiegyensúlyozott vagy, akkor lehet veled együtt élni, a szülők se feszkósak, nincs probléma. Ha fent hordod az orrod és alig bírod elviselni az otthoniakat, mert hogy nehogy már neked még mindig velük kell élj, akkor úgy nehéz lesz.

2020. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!