Kezdőoldal » Keresés

Lakhatás - Gyakori kérdések

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Egy ilyen ingatlanreform megszüntetné a lakhatási válságot?

Tudom, hogy kicsit kommunista, de másképp nem lehet. Minden pontot értelmezzetek összességében. 1. Az ingatlan örökölhetősége megszűnik. Kiskapu -> átírják más nevére. 2. Ingatlanadó a második ingatlantól. A második és sokadik ingatlan nem létszükséglet, hanem...

Politika » Magyar politika
68
Tényleg sok embert érint, hogy ne tudná megoldani a lakhatását?

Az én környezetemben senkit nem ismerek, akinek ilyen gondja lenne. Mindenki megoldja valahogy, legfeljebb annyi, hogy több kompromisszumot kell kötni méret, lokáció, stb terén. A médiában így sokszor beszélnek róla, hogy milyen drága a lakhatás főleg Budapesten, de...

Emberek » Lakóhely, szomszédok
21
Most hogy a ner bukott, az oligarchák által épített ingatlanokban állami bérlakások lesznek?

Végre nem kell 200 ezret fizetnem albérletre

Politika » Magyar politika
13
Milyen családtámogatási rendszer jó?

Azt mondják, hogy a CSOK meg a babaváró hitel azért nem jó, mert az ingatlanárakat nagyon felnyomta. Ez igaz is, de mi lenne a jó megoldás a gyermekes családok lakhatási támogatására?

Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések
11
Könnyebben fogok lakáshoz jutni most, hogy győzött a Tisza? Tehát eltörlik a csokot, otthonstartot és visszamennek a lakásárak?

Az évek alatt megháromszorozódtak a lakásárak a Fidesz miatt, főként emiatt szavaztam a Tiszára.

Politika » Magyar politika
13
Orbán lényegében a csok miatt bukik meg?

A kormány által bevezetett mindenféle lakásépítesi kedvezmények ugyr az első 1-2 ev után elvesztették eredeti céljukat, mert annyira megnőtt miattuk a kereslet, hogy az ingatlanárak totál kilöttek, pláme, mert sokan befektetéses lakás vásárlásahoz használták fel az...

Politika » Magyar politika
10
Hol vennétek lakást a pesti oldalon 60millió körül?

Az otthon startnak megfelelő lakást keresek, nyílván inkább a pesti oldal külsőbb kerületei jöhetnek szóba. Melyik kerületeket, lakótelepeket ajánlanátok? Fontos hogy azért ne problémás környék legyen, nyugodtan járjon haza az ember.

Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás
5
31 éves férfiként, kevés tapasztalattal van esélyem párkapcsolatra ha a szülői házban élek?

Nem vagyok anyuci pici fia, dolgozom, befektetek, 20 millió feletti vagyonnal rendelkezem, de sajnos itt a környékünkön még egy fél lakásra sem elég, az albérlet hosszabbtávon meg elvinné az eddig felépített vagyonomat!

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
33
Milyen környék lehet Rohod és térsége?

Mind emberileg, mind munkaügyileg (vendéglátás).

Emberek » Lakóhely, szomszédok
4
Vidéken falun jobb az emberek egészsége és lassabban nyugodtabban megy az idő mint a nyüzsgő rohanó nagyvárosokban?

Vidéken falun jobb az emberek egészsége és lassabban nyugodtabban megy az idő mint a nyüzsgő rohanó nagyvárosokban? A levegő minősége illetve a közbiztonság és a csendes környezet miatt egészségesebb falun lakni mint városban?

Otthon » Egyéb kérdések
8
Mi ez a lakhatási válság hullám? Mióta tart és meddig lesz még?

Legalább 5 ismerősömről tudok, akit valamilyen módon sújt a biztonságos otthon elvesztésének lehetősége. Hányan lehetnek még bajban a legkülönbözőbb okok miatt? Mi lehet a megoldás?

Otthon » Egyéb kérdések
10
Anya úgy akar házat venni, hogy én felveszek valamilyen diákhitelt?

Nem értek ehhez. 18 éves vagyok és középiskolás, nincs keresetem. Egyáltalán lehetséges ez?

Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás
41
Békéscsaba környéke? Avagy más lehetőség?

Házvásárlási tanácsot kérnék Békéscsaba környékére Vidékben szeretnénk házat venni, de fontos számunkra, hogy ne legyen túlságosan messze egy nagyobb várostól, ahol munka is van. Békéscsaba 30 km-es körzetében sok olcsóbb, akár 15 millió alatt kínált, jó állapotú...

Emberek » Lakóhely, szomszédok
3
A Fővárosi Önkormányzat ad albérlettámogatást az alkalmazottainak?

Szívesen dolgoznék itt, jelentkeztem is. Aki itt dolgozik tudja esetleg, hogy van-e ilyen támogatás?

Otthon » Albérlet
2
Miért gondolják az egyedülállók, hogy jár nekik az olcsó albérlet? (lehetőleg központi helyen)

Tele a net az egyedülállók panaszkodásával, holott amióta világ a világ luxus volt egyedül élni. Régen sem azért voltak nagy családok, mert jaj de jó a zsibaj, hanem mert csak közösen tudták megteremteni az élethez szükséges dolgokat.

Politika » Magyar politika
30
Miért nem alapvető állampolgári jog a megfelelő, saját tulajdonú lakhatás?

Szerintem az államnak mindenki számára biztosítani kellene 18 éves korára egy saját lakást / házat , így lenne értelme az egész rendszernek. Mert így nagyrészt arról szól a fiatalkor, hogy azért dolgozz, hogy tudj lakni valahol.

Politika » Magyar politika
9
Budapest 8 kerületi Lujza tér mennyire megbízható lakhatásnak?

Ide fogunk költözni a párommal, viszont én elég fiatal nő vagyok, ezért kicsit aggódom a környék miatt… van okom az aggodalomra?

Otthon » Albérlet
10
Milyen végzettség kell, hogy sérült emberek gondozója lehessek lakhatásban?

Enyhén autista vagyok, és engem nagyon elszomorít mikor látom hogy hogyan bánnak a hozzám hasonló emberekkel, csak mert vannak, akik több segítséget igényelnek. Én nagyon szívesen csinálnám ezt, ez nekem lényegében olyan lenne mint egy haveri körben lenni 0-24, csak...

Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek
5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!