Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság sok pénznek számít...

Manapság sok pénznek számít 700ezer forint egy összegben?

Figyelt kérdés
Ti ha gesztusbol kapnatok valakitől ennyi pénzt(olyan csaladtagtol aki tehetős) , soknak gondolnatok?

2020. okt. 5. 12:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Az a feltételrendszertől függ. Akar-e érte valamit? Belefolyik az életembe, "ellenőrizni" mit teszek az ajándékával? Kéretlen életvezetési tanácsokat is ad a pénz mellé? Akkor 1 forint is sok. Visszautasítanám.


Ha megengedheti magának, hogy csak úgy kiperkálja a pénzt? Akkor megköszönném, és nem szórnám el értelmetlen dolgokra.

2020. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen sok, nagyon. De ha valaki nagyon gazdag annak lehet hogy nem. Én csóró vagyok.
2020. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Egybe sose lattam meg ennek a felet sem...😔
2020. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok és szerintem ha nem az ember szülőjéről van szó, furcsán is veszi ki magát a gesztus.


Nem vagyok kőgazdag, de azért jól keresek és van pénzem, szoktam is ajándékozni nagyobb összegben. De a legigénytelenebb ajándékom is vásárlási utalvány volt. A gyerekemnek adnék pénzt önmagában ünnepekre, de más rokonomnak szerintem ízléstelen. Ha valaki annyira fontos, hogy egy nagyobb összeget szánok rá, akkor nem csak hozzávágom.

2020. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én se láttam ennyi pénzt egyben, csak egyszer.


Az autóm, bringám, e-rollerem meg az egyhetes nyári utazásom ennyi összesen...

2020. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem az. Egy jobb telefon ára.
2020. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Soknak igen, mint ajándék. Ha a vásárló erejét nézzük önmagában, sajnos nem sok és egyre kevesebbet ér a magas infláció és pénzromlás miatt.
2020. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozni sok. Érdemes meggondolni, hogy elfogadod-e. Nehogy olyat kérjen cserébe, amit nem szeretnél.
2020. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igazából szulomtol kaptam, 25. szuletesnapomra. Elvaltak a szuleim es apamtol ezt kaptam ajandekba. Nagyon jól menő vallalkozasa van, anyummal eltem eddig vegig, de jóval szerényebb körülmények között, mint apu. Nem tudom hogy elfogadjam e ezt a penzt. Igazából 3 éve bukkant csak fel az eletemben,előtte egyáltalán nem volt jelen.
2020. okt. 5. 12:37
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

9-es kommentedből nekem az jön le, hogy így akarja a szeretetet megvásárolni. Tipikus anyagias h..lye szülő viselkedése. Fogadd el, de tőle önzetlen szívből jövő szeretetet nem fogsz kapni, csak anyagiakat. Ha majd azt várod el tőle, hogy apai szeretetet fog innentől kezdve adni neked, akkor tévedsz. Ő csak pénzt ad neked, mást nem.

Fogadd el, legalább ennyivel is járuljon hozzá az életed jobbá tételéhez, ha már a szeretetet, a törődést, ami már nem tud visszahozni, ezzel legalább valamivel kárpótolja.

2020. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!