Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek adtok igazat a videóból?

Kinek adtok igazat a videóból?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 7. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek se. Normális emberek nem rugdosnak le másokat villamosokról és nem viselkednek ilyen agresszívan. Ugyanakkor a csöves sem tartja be az utazási szabályokat, nyilván nincs se jegye se maszkja. De a csávónak akkor sincsen semmi joga, hogy lebaxa a villamosról. Szólnia kellett volna a vezetőnek első körben.
2020. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En is undorodom a szartol, buztol, csovesektol, de meg a virussal egyutt sem fontos annyira a dolog, hogy egy ilyen kis szar csira ennyire megalazzon egy masik embert. Felhaborito ez az onbizalomhiany es kisebredusegierzes vezerelte eltulzott aggresszio.
2020. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Hmm..

Villamos ellenőrnek van abba igaza hogy nem kélne maszk nélkül utazni,se jegy nélkül.

Főleg nem vissza szólni.

Főleg hogy nem akart leszállni,és hozzá még büdös mint a gané.

De akkor se kell ilyen módon viselkedni a másikkal,rendőrt kellet volna hívni.

2020. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a személyes véleményem erről annyi, hogy a csávó, bár drasztikus volt kissé, de igaza van. Nem akarok általánosítani mert vannak hajléktalanok akik próbálnak igényesek maradni és az alapvető társadalmi normáknak megfelelni (bár azok nem is tűnnek fel általában senkinek). A legtöbb "csöves" büdös, ami mellett hagyján hogy megpusztul az egész villamos, de milyen fertőzéseket terjeszthet. Gondoljunk bele, rühes, tetves, sokan a nadrágjukba végzik a dolgukat, és egy ilyen ül le adott esetben melléd vagy egy ilyen után ülsz le te is (nem annál kellemetlenebb mint amikor leülsz és érzed hogy nedves a szövet az ülésen miközben kint nem esik az eső). És ezért fizeted ki a 10 ezer forintos bérletet havonta, ami egyszerűen felháborító. De hogy a videóban kinek adok igazat: én a kemény csávónak, de ez attól függ. Pl ha ott lettem volna én is, és mondjuk velem van egy csaj akinél nagyon be akarok vágódni és tudom róla hogy megesik a szíve a szerencsétleneken és elítéli az ilyen viselkedést, akkor előbb bele állok a skinheadbe hogy vegyen vissza az arcából, majd szóban leosztom a csövest is hogy vegye észre magát. Így a csaj szemében én leszek a hős aki rendet tesz :))))
2020. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek :

Vagy ha eleg okos a csaj, akkor folfogja, hogy egy onzo szarhazi vagy, aki mas emberek prolemait hasznaja fel sajat pitianer celjaira. Kapsz tolle ket pofont, otthagy es soha tobbe nem all veled szoba. :))))))))

2020. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!