Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha komplexusos...

Mit tegyek, ha komplexusos lettem amiért gyenge az autóm és mindenki megelőz?

Figyelt kérdés
De pénzem meg nincs venni egy erőset, így sem az enyém az 1.2-es szívó autó, amit vezetek, hanem tesómé. De főútvonalon egy nyomorult autót nem tudok megelőzni és mindenki letol az útról. Marhára frusztráló ráadásul nem is annyira biztonságos, a kasztnija - mivel kicsi autó - sérülékeny így remélem, hogy nem lesz egy barom, aki belémjön a nagy száguldozásban. Van 500 alatt olyan kocsi, amit jó állapotban tudnék megvenni, alacsony a fenntartása és eléggé megindul ha odalépek neki?

2020. okt. 9. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Te ugye szuz vagy meg hogy pentek este igy unatkozol?
2020. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Járj biciklivel vagy gyalog
2020. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Menj el egy autofenyezohoz es csinaltass rendorauto megjelenést a gyenge autódra … majd meglatod, onnantól mar nem fognak megelozni.
2020. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Én szűz vagyok de unatkozok péntek este.

Ez paradoxon vagy csak kamuztak amikor mondták melyik hónapban születtem?

2020. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

#autófétis

#jogsifétis

#jogsitakarok

#miertnemsikerul

#sikertelen kreszvizsga

kulcsszavakkal lásd már el az ilyen típusú kérdéseidet, hogy legyenek meg egy csokorban 😂😂😂

2020. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Veled van a probléma. Én még az 1.3-as régi Swift gyári veszedelmes 68-ból megmaradt lóerőrével is tudok dinamikusan közlekedni. Előzéshez nyilván vissza kell váltani, az útról pedig nem tolnak le. Nagyon érzem, hogy gyenge, főleg ha erősebb autó után ülök vissza a Suzukiba, de egyelőre ez van. Aztán legyen bármilyen autó előttem, ha lassan megy, vagy bénázik, amint tudom, megelőzöm. Sokszor nem értem, az én autóm és az előttem lévő autó között van legalább 15 év kor és legalább 100 lóerő különbség a másik autó javára, mégis nekem kell előzgetnem, mert elbambul főúton 70-el, én meg mennék 90-100-al. Van egy két sietős ember, még jelzek is nekik, gyorsan megelőznek, aztán kész. Van, mikor én is sietek, korlátozottan, de azért tudja szedni a lábát a Swift is, csak hosszabb út kell a felgyorsuláshoz.
2020. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!