Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány ember hal meg és hány...

Hány ember hal meg és hány születik percenként óránként naponként havonta évente?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy szerintem több ember hal meg mint születik legalább is most a vírus alatt. Születik amennyi születik sajnos erre nincsenek adataim de pl, elhunynak azok akik eddig is elhunytak volna, plusz ez most a vírus idejére felgyorsult és többen is haltak meg világszerte. Akár öregek, akár fiatalabbak akiknek krónikus betegségeik vannak és gyenge az immunrendszerük. Ha az a szám adat valós ami a neten van hogy idáig 924 halott Magyarországon akkor szerintem több halott van mint aki születik

2020. okt. 10. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
10.000.000 magyar van, ha 100 évesek lennénk, akkor is meghalna mindenki, vagyis 100 év alatt 10.000.000, az évi 100.000 halott. Hol jön ehhez 924?
2020. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Parancsolj, itt mindenre választ találsz: [link]


Amúgy van, ahol kevesebb ember halt meg idén, mint eddig, mivel a vírus okozta lezárások miatt kevesebb gyilkosság/baleset történt, mint a korábbi években (pl. Mexikó, Dél-Afrika).

2020. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

valós idejű statisztika

[link]

2020. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azert akkor a tulvilagon is van nyuzsges rendesen.


Teljesen mindegy a napi statisztika ... egyszer ugy is kihal a Fold.

2020. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!