Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz vagyok?

Nagyon gáz vagyok?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, munkanélküli, az anyámmal élek, 160 kg vagyok.


Sajnos nem igazán tudok dolgozni, mert sehova sem vesznek fel ilyen testsúllyal.


Úgyhogy sorozatok és Youtube videók nézésével szórakoztatom magam otthon, prank videókat nézek leginkább, már vagy az összeset láttam, és egész nap csak röhögök rajtuk, de hál istennek mindig találok olyanokat, amiket még nem láttam.


Úgyhogy én jól elvagyok, boldognak érzem magam. Sajnos az itthoni munkálatokban sem tudok segíteni, mivel vigyáznom kell az egészségemre a súlyom miatt.


2020. okt. 11. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
Jézusom, ez komoly?! Ilyen testsúllyal akárhogy is vigyázol az egészségedre(???), könnyen lehet, hogy már 10 éved sincs hátra. Tessék kevesebbet enni, egészségesebben étkezni és mozogni!
2020. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem nevezném életnek ezt, ha ÉN élném. Ha te boldognak érzed magad és úgy érzed hosszútávra is jó így berendezkedni, anyukád is elégedett veled, akkor teljesen oké. Bár, nekem mások az elvárásaim az életemmel szemben, vannak olyan céljaim, amik miatt nem tehetném meg ezeket, s ezek a célok végtelenül kielégítenek engem és értelmet adnak az életemnek.
2020. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"vigyáznom kell az egészségemre" :D
2020. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig ez is egy élet, mint látjátok - sokféle élet van
2020. okt. 11. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmerült benned ez a kérdés akkor te is tudod, hogy ez elég gáz, és a legkevésbé sem normális.
2020. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Legalább még azelőtt elpatkolsz mielőtt megunnád ezt az "életet".
2020. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Egyrészt ha te őszintén jól érzed magad így, akkor boldog vagy és nem számít mit gondol más. Ha nincs benned vágy arra, hogy változtass, akkor külső kényszerre nem fog sikerülni. Másrészt meg kell próbálnod végiggondolni, hogy később is jó lesz-e így. Mondjuk 40 évesen 180 kilósan. Akkor még nehezebb lenne változtatni.

Egyébként szerintem ez az állapot nem normális a mai világban, kiszolgáltatott vagy és az nem jó.

2020. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem élet, hanem vegetálás.
2020. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ezen változtatnod kell. Mi lesz, ha majd nem lesz anyukád? Miből fogsz megélni? Ki fog téged eltartani, ha már ő nem lesz neked? Persze most kényelmes, mert el vagy tartva és kiszolgáltatott vagy, de hidd el nagyon sok dolgot hagysz ki az életedből. 28 évesen már vígan önállónak kéne lenned, valamilyen munkával és saját lakással, vagyis legalább egy albival. De ha még elkezdesz dolgozni és még egy darabig anyukádnál laksz, az sem baj, biztos vagyok benne, hogy anyukád mindenben támogat. De hidd el neki is jólesne, ha betudnál segíteni neki a költségekbe.:)

Én ajánlom, hogy válts át egészséges életmódra. Kezdj el mozogni, légy kinn a szabadban, fogyassz egészséges ételeket. A nasikat le lehet cserélni egészséges nasikra. Otthoni munkát is végezhetsz kezdetlegesen, mondjuk egy informatika munka, bár ez attól függ, hogy van e valamilyen képzettséged. Ha van képzettséged, használd ki, menj a lehetőségek után! Lássák rajtad, hogy te igenis változtatni akarsz az életeden és dolgozni szeretnél.

2020. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!