Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok-e, mert...

Rossz ember vagyok-e, mert idősebb, pocakos férfiként nagyon irritálnak a fiatal, jó testű srácok?

Figyelt kérdés
40 éves, pocakos, enyhén kopaszodó férfi vagyok. És egy részleg vezetője egy gyárban. Nemrég hozzám osztottak be egy 20-22 éves, igen izmos fiút, és már a látványa is idegesít. Nem tudom, ez mennyire normális... Semmi rosszat nem csinál, de mégis idegesít a jelenléte. Igyekszem is szivatni, de nyilván nem veszi észre, vagy nem éli meg annak.
2019. máj. 18. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Féltékeny vagy. De ne szivasd szegényt, attól nem leszel fiatalabb. Ha zavar a külsőd, akkor kezdj el sportolni, ha sikerül lefogynod annyira amivel már elégedett vagy és zavar a kopaszodás, akkor told le az egészet.
2019. máj. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem rossz ember vagy, hanem rossz helyen lévő, rosszul cselekvő ember vagy. Azért idegesít, mert azt tükrözi vissza a fiú, hogy te valamit nagyon nem jól csináltál. Ő valószínűleg 40 évesen is egy jó testű, egészséges férfi lesz, talán egy jobb állással. Te meg ezt irigyled tőle.


Gondolkodj el kicsit a vágyaidon és a lehetőségeiden, amin tudsz most változtatni, változtass.

2019. máj. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
84%
Nem mondtad ki, de ez irigység, amiről beszélsz. Addig normális, amíg főnökként el nem kezdted szivatni emiatt. A helyedben vigyáznék erre, mert ha nyilvánvalóvá válik a személyre szabott szivatás, akár a munkaügyi bíróságon is kiköthetsz. Egyébként kiváncsi vagyok, hogy néz ki a csávó. Küldtem privát üzenetet, ott elküldheted a fotót.
2019. máj. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Talán az irritálhat benne, hogy Ő milyen jól néz ki. Valószínűleg ezért vagy ideges ha meglátod. Ne foglalkozz vele, csak magaddal. Én se vagyok kigyúrva és nem érdekel hogy más hogy néz ki.

Vagy talán érdemes lenne eljárnod kondiba, egy kicsit kigyúrni magad 1-2 éven belül már teljesen máshogy fogsz kinézni.

2019. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én a szépségiparban is dolgoztam, de már most halálosan féltékeny vagyok a 18-20 éves (nálam fiatalabb) jó kinézetű fiúkra, mi lesz később??


24/F

2019. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
72%
Nem vagy rossz ember, ez irigység ami végső soron mindenkiben megvan. A fontos az, hogy mennyire engedjük, hogy az irigység befolyásolja az életünket. Próbáld pozitívan felhasználni az irigységedet. Nyilván azért irritál a srác, mert te is szeretnél olyan testet. 40 évesen sem lehetetlen, csak el kell kezdeni dolgozni rajta. Az irigység a legjobb motiváció lehet ha ügyesen használod fel. Go sportolni!
2019. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!