Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves vagy és kb. hány...

Hány éves vagy és kb. hány cipőd,lábbelid volt eddig ? Évente átlagosan mennyit veszel és mennyit dobsz ki ?

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
F25, evente veszek 4-5-ot
2020. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
22f és èvente veszek egyet egyet . Ami sulira kell persze olyat. Van olyan cipőm ami melos az évek ota van xd ennyi
2020. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
20 éves lány vagyok,hogy eddig hány cipőm volt,nem tudom. Jelenleg van két bakancsom (egyik 1, másik 2 éve van meg), két tornacipőm (2 és 4 évesek, mind a kettő érik a kidobásra), három csinos,lapos talpú cipőm (több évesek),két magassarkúm ( 1 és fél évesek) és egy csizmám,az is több éve van meg. Tavasszal be szoktam újítani 1-2 cipővel, a téli lábbelijeim viszont sokáig hordom. Ritkán dobálok,csak akkor,ha már nem vállalható utcán,idén semmit nem dobtam ki,tavaly se.
2020. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
39f, és ugyanennyi biztos volt életem során.
2020. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
45/F vagyok, kb ugyanennyi pár cipőm volt életemben. Csak akkor dobok ki cipőt, ha már széthullott a lábamon.
2020. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

35 éves nő vagyok, 35-ös lábam van, de a gyerekcipők nem mindig jók rám ebben a méretben, mert bár a lábfejem hossza 12 éves korom óta nem változott, a bősége igen. Szóval sokszor teljes leamortizálódásig hordok egy cipőt, és ha kapok méretet, ami kényelmes is, azt egyből megveszem, így van olyan időszak, amikor gyakrabban veszek cipőt, mert örülök, hogy kapok, és "raktározok", mint a mókus a mogyorót, mert tudom, hogy sokszor hónapokig nem találok magamra megfelelő méretű kényelmes cipőt, amikor kellene, így most már ha valamit elnyűttem, nyugodt szívvel tudom kidobni, mert van a szekrényben tartalék, és nem kell lábfájásig járnom a boltokat, mire találok 1 pár cipőt, ami jó.

Nem tudom, hány pár cipőm volt eddig. Gyerekkoromban könnyebb volt méretet találni.

2020. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy komoly kérdés. Amíg napi viseletről kell beszélni, addig nincs gond, de ha sportolni kezd az enber, pláne ha intenzíven, akkor megváltozik a helyzet. Rá kellett jönnöm, hogy futáshoz évente 4-5 pár jó minőségű cipő kell, ami ki is teszi az erre fordított költségvetés 80%-át, de ez egyáltalán nem kevés pénz, szerintem 100 ezer felett van, nem merem összeszámolni:) lehet 200 körül.
2020. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, Decathlonban szoktam cipőt venni, edző cipőt, az 1,5-2 évet kibír, egész évben hordom. Nyáron/jó időben többnyire papucsban vagyok, abból van egy utcai és egy benti. 1 tartalék cipőm is van, egy tornacipő, ha az edzőcipő esetleg beázik vagy eső miatt elázott, azt hordom ideiglenesen. Az edzőcipő addig hordom amíg szét nem megy, szétszakad vagy kilukad. A papucsok is hasonló ideig bírják,azoknak a talpa kopik el általában.

28/F

2020. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
32 éves, 3-4 évente veszek cipöt, mondjuk hozzátartozik a dologhoz, hogy napi 12-13 órát munkás bakancsban töltök, az egy évet bír, de azt nem én veszem.
2020. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eddigi életem során tuti volt vagy 100 cipőm... évente 3-4-et veszek és 2-3-at tuti mindig ki kell dobni.. :/

23/L

2020. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!