Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi miatt szeretem ingerelni...

Mi miatt szeretem ingerelni az itt lévő nálam másabb mentalitású embereket?

Figyelt kérdés
Természetesen nem minden egyes kérdésem vagy válaszom olyan, de valamiért mégis jól esik látni, hogy mások felhúzzák magukat.
2020. okt. 12. 02:16
1 2
 1/15 TR75 ***** válasza:
71%
De hát itt csak betűket látsz.
2020. okt. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonymousreview60 ***** válasza:
87%

Mert valamikor korábban, gyerekkorodban stb. téged jogtalanul csesztettek, cukkoltak stb. Emiatt keletkezett benned egy tudat alatti feszültség, amit a tudatalattid le akar vezetni. Azzal, ha ezeket az embereket cseszteted, ráadásul jogosan mondjuk (pl. oltáselleneseket oltáspártiként), akkor úgy érzed, hatalmad van felettük, igazságot szolgáltatsz. Ezzel az a baj, hogy nagyon rövid időre tudatosan jobban érzed magad, de a tudatalattiban megerősíted a traumát és újabb és újabb adag kell a csillapító heroinodból. A régi önmagadnak nem lesz jobb ma.

A mások felcseszését abba érdemes hagynod, mert neked nem kesz tartósan jobb, csak függésben tartod magadat, őket meg kínzod. Ha eléggé tudatos és erős vagy, akkor ezt te egyedül ledolgozhatod. Ha nehéz, akkor pszichoterápia nyújthat támogatást.

2020. okt. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Semmi extra ,egyszerűen egy sz@r alak vagy...
2020. okt. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
Unalmas lenne az oldal nélküled, csináld csak tovább.
2020. okt. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Elfogadására, toleranciára képtelen, rosszindulatú ember vagy, emiatt.
2020. okt. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Ilyennek is kell lenni … milyen hulyen nezne ki ha mind egyformak lennénk.
2020. okt. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%

6+


Szerintem te idealis karszakerto lehetnel valami biztosito tarsasagnal … ott egesz nap oromkodhetnel.

2020. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Engem kicsaptak a munkából, mert egy ilyen mentalitású kis rohadékot ütöttem meg.

(Tokod, Rafi) Gemini kft

2020. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#2 teljesen igaz, piszkáltak otthon. De akkor mit lehetne tenni?
2020. okt. 12. 14:34
 10/15 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Pszichoterápiára mész.

2. Ott megérted agad által a terapeuta segítségével, hogy ki, miért (Mert g@ci, azért! ... Nem, ennyire nem egyszerű, sajnos. Bár az lenne!) bántott, és azt mennyire akarattal tette.

3. Elfogadod, hogy áldozat voltál. Megtanulod az olyan hekyzeteket felismerni és magadat megvédeni.

4. Elgyászolod azt a - tesóval, szülővel - kapcsolatra vonatkozó veszteséget, ami beállt.

5. Megérted és elfogadod, hogy ez a viselkedés olyan mint egy függés. Pillanatnyi hasznot hoz, de többet vesz el. És emiatt már tudatosan kezdesz nem trollkodni/másokat cseszegetni.


Ez néha sikerül egyedül, de a terapeuta sokat segít, ha odafigyelsz rá.

2020. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!