Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kifejezetten szép/ jó testű/...

Kifejezetten szép/ jó testű/ bármilyen jó külső adottsággal rendelkező emberek, ti mennyire tapasztaltok irigységet, előítéletet, vagy bármilyen rosszindulatú megnyilvánulást magatokkal szemben?

Figyelt kérdés

"Biztos jó a genetikája"

"Csontokkal csak a kutyák játszanak"

"Mekkora rbncc lehet"

"Ha cuccoznék én is így néznék ki"

"Szép strandizmok de a malteros vödröt biztos nem bírja el"

"Akinek 40 fölött kockahasa van az vagy kokszol vagy 🅱️uzℹ"

Ismerős mondatok? Milyen gyakran tesznek ilyen intelligens, egyáltalán nem irigy megjegyzést? Vagy mikor látod a másik ember szemében hogy zöldül, vagy épp elítél, megöl a szemeivel? Hogyan kezelitek?



2020. okt. 15. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Elég gyakran tapasztalok hasonlót
Néha megesik
Elég ritkán történik ilyesmi
Még sosem volt ilyen
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem még sose volt ilyen. Legalábbis nem tudok róla. Mondjuk lehet hogy azért mert ezekszerint nem is vagyok jó csaj :D lehet nincs mire irigykedniük
2020. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A "kokszolsz" megkaptam már.Merthogy kondizom,és vastag a vénám a bal karomon:D
2020. okt. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A rbancot már megkaptam, hogy biztos több faszt fogtam, mint kilincset. Az ellenérv az volt, hogy ugyan hogy lehetnék rbanc ekkora orral...ezen ment a vita köztük EGYETEMEN! 😂😂😂😂
2020. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ehh na igen. A csontokkal a kutyak játszanak ismerős. Rohadt bunkó megjegyzés szerintem, a dagadt emberek szeretik ezzel vigasztalni magukat. Én nem pont ezeket hallgatom, de ismerös a helyzet, hogy mindenképp le akarjuk húzni a másikat. Én ha bókot kapok valakitől, akkor általában sokat hallgatom a környezetemből hogy komolyan ne vegyem, mindenkinek ezt mondja stb. Felmerül a kérdés hogy kit erdekel ha másnak is bókol, attól még örülhetek neki ha nekem is xD Szörnyű ez az egesz mentalitas, nem is értem. Én például ha látok egy szep külsejű embert, nagyon szivesen dicserem meg, teljesen őszintén. Vagy akárkit akármiért. Szerintem akinek renddben van az önértekelése az nem mond ilyeneket, sajnálni kell őket, hogy ennyire utálják magukat és a kinézetüket
2021. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!