Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírok megválni egy dologtó...

Nem bírok megválni egy dologtól,amihez élményeket fűzök? Folyton sírok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom 2 éve vett egy quadot. Tobbnyire csak itt a környező dombokon, erdőkben használtuk, de nagyon jó volt munka után vagy vasárnaponként kirandulni és kikapcsolódni vele.

Néha egyedül is jól esett, nagyon megszerettem. Legalábbis most realizáltam még jobban mennyit is jelentett nekem ez. .. Párom fejébe vette, hogy eladja mert nem akar rá többet költeni és amíg nincs sajat lakásunk (arra gyűjtünk ) addig nem akar tartani. Holnap jön egy vevő és én 2 napja sírok. Valahol az agyammal próbálom felfogni, hogy most ez a logikusabb döntés és tényleg fontosabb Sok más dolog, viszont nem bírom elegedni. Folyton az élményeink járnak az eszembe és asszocialom ezt a járművet azzal a jó érzéssel amit akkor éreztem mikor kiruccantunk vele. Nem bírok leállni a sirással és a párom már nem tudom meggyőzni. Így még sosem éreztem magam. ti voltatok hasonlóan? Mit tegyek hogy jobban legyek s ne érezzek így? 23n


2020. okt. 16. 00:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

koszonom nektek!

Nehez volt, de elfogadtam. Eladás utáni pár nap is még a siras kerulgetett ,ha arra gondoltam, hogy már nincs.

Sosem reagáltam meg igy semmilyen mas dologra, magam is csodalkozom miért ragaszkodtam ennyire hozzá.

Párom érvei is ezek voltak, hogy sokat költött rá eddig is, most javítas előtt állt és még többet kellett volna. Az áràt pedig felretesszuk és annál hamarabb eléjük amit szeretnénk. Aztán persze jöhet a másik, amit már most nagyon várok!

2020. okt. 23. 07:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!