Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz erről?

Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Jártam gyülibe, fiatal férfi vagyok, olyanokat mondtak hiába vagyok jó ember azaz nem bántok másokat , nem iszok, nem cigizek, nem drogozok, tisztességesen elek! (Ennél többet nem is akarok, de szükségem van magán életre) és ha Jézust nem fogadom be hiába vagyok erkölcsös ember akkor is a pokolba jutok! És szorongok , mert engem annyira nem erdekel a vallás, szoktam imádkozni de én szeretek a saját bőrömben élni jó érzem magam úgy érzem nincs semmi karos függőségem, tisztelek másokat , meg mondtak adakozni kell, na figyeljetek le szazalekolt vagyok egyik szemem vak levált a retinam, másik szemem is gyenge mivel nagyfokú rovid látó Vagyok, van magas vérnyomásom is, ízületi betegségem , rokkant elatott és 4 órás munkát végzek mellete! Nekem is meh kell élnem miből adakozzak a gyülinek! Meg SZERINTEM ha hiszek és jó ember vagyok nem jutok pokolra amint ők állítják!
2020. okt. 16. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezek miatt tartom távol magam az egyháztól. Hiszek Istenben, de nekem ezek az emberek nem hiányoznak.
2020. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ez már hányadik hit gyülekezetes kérdés?! könyörgöm hagyd már ott a fenébe az összes hülye szent fazekat, aztán menj utadra. Ignoráld őket az életedből. Pénzt meg aztán biztos ne adj nekik, minden vallásos gyökér csak arra hajt. Zárd le magadban ezt, őket meg küldL el a bús f*szomba.
2020. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valóban nincs semmi gond veled. Azt gondolják ők tudnak mindent. De igazából senki sem tudhatja mi van azután, hogy meghaltunk. Ha te jó ember vagy és másokkal is emberként bánsz, nem kell tartanod attól, hogy oda jutsz ahová nem kellene. Ha csak annyit múlna minden, hogy teljesen befogadod vagy sem akkor nagy gondok lennének. Meg, ha te másban hiszel sincs gond. Nem ezen múlik hová kerülsz, ha úgy van ahogyan azt sokan gondolják. De pontosan, ha te hiszel akkor csak mert nem kötődsz annyira Jézushoz nem fogsz a pokolban senyvedni, mintha egy rossz ember lettél volna.
2020. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mindenki annyit járuljon hozzá az adakozáshoz, amennyit tud, és amikor. Nem hiszem, hogy elváet lenne, ha éppen nagyon szűkös az ember kerete anyagilag. Mindenkinek a saját érzése, hogy mennyivel járul hozzá.
2020. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tartom, hogy ha van Teremtő és ő adott nekünk szabad akaratot, akkor azért tette, hogy egyedül fedezhesd fel a világot és önmagadat.


Mint egy jó szülő: ott van, segít, de nincs folyamatosan a sarkadban - hadd tanulj magadtól, bontakozz ki, élvezd az életet.

2020. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a pokolba fogsz-e kerulni, azt nem a gyulekezet tagjai fogjak eldonteni … azon mulik majd, hogy Szent Peter a lefele, vagy a felfele gombot fogja megnyomni a lifben.
2020. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Te kezelésre szorulsz!

Ez tegnap is meg lett mondva.


Jó gyógyulást kívánok!


Ui.:a fogalmazásod már elég szépen javult.

2020. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az egyessel és ötössel. Imádkozz Istenhez és segíts embereken, ahogy csak tudsz, de az ilyen gyülekezeteket messziről kerüld el.
2020. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mond meg nekik hogy te is rászorulnál egy kis pénzre úgy hogy ők adakozzanak neked. :D


Ha hiszel ezekben akkor sem ők fogják amúgy eldönteni hogy hova kerülsz. Úgy hogy ilyen álszent izék szavára nem kell sokat adni.

2020. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!