Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki közterületen, autóban és...

Aki közterületen, autóban és egyéb olyan helyen visel maszkot, ahol egyáltalán nem kötelező, az milyen okból teszi?

Figyelt kérdés

Ez csak egy tájékozódó kérdés. Nem akarok belemenni, hogy egyesek szerint agyhalott, médiabekajáló az, aki óvatos és védekezik, megint más szerint meg közveszélyes pszichopata vírustagadó, aki picit is kritikusan és oknyomozóan áll a dologhoz. Ebbe ne menjünk bele. Nem erről szól.


A kérdés az, hogy ahol nem kötelező, pl utcán, autóban stb, ott minek hagyják fent magukon?



2020. okt. 19. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Atyaisten, bssza meg. Nem azert kell hordani, mert kotelezo.

Autoban egyedul orultseg, de ha ket kulon haztartasbol valo utazik, akkor az a termeszetes.

2020. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mert annyira megszokta már az ember hogy el is felejteni, pl apukám ezzel magyarázta amikor megkérdeztem hogy miért nem veszi le a kocsiban.


Néha én is így vagyok vele már.


De nyilván vannak olyanok is akik túlgondolják az egészet, igazából semmi baj nincs ezzel, inkább minthogy maszk ellenesek legyenek.

2020. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tök mindegy az ok, hordja ott, ahol akarja, ha ez megnyugtatja, nem árt vele senkinek.
2020. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen el szoktam felejteni, hogy rajtam van... illetve van egy rakbetek apukám, ha erte megyek kocsival, akkor akkor is van rajtam maszk, ha épp nincs ő az autóban csak várakozok, hogy minél kevesbé köpködjem össze :D
2020. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!