Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Semmi nem érdekel az életben....

Semmi nem érdekel az életben. Pszihológus segíthet?

Figyelt kérdés
Semilyen szakma, semilyen sport, semmi nem erdekel. Minden olyan mindegy hogy van vagy nincs. Csak elek es kesz. Semminek nem tudok orulni.Mostmar a kapcsolat teremtes is hidegen hagy sok csalodas utan. Munkam van,de egyaltalan nem erdekel,utalok bejarni. Fogalmam sincs mi lenne jo nekem, ha semmi nem erdekel az eg vilagon. Mindent amit eddig elkeztem meguntam es abbahagytam. Keresem a helyem a vilagban de nem talalom. Egy pszihologus segithet ravezetni arra, hogy megis mi az amivel foglalkoznom kene?
2020. okt. 20. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy neked segíthet-e, de nekem nem segített. Engem sem érdekel semmi.
2020. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

öreg, te elérted azt amiről egy csomó kezdő buddhista csak álmodik :D. a vágyak nélküli lét.


viccet félretéve, szerintem vannak benned nem megértett és feldolgozott élmények, érzelmek, emlékek. Ezek ködösíthetik a képet. Járj utána, hogy mi segíthetne neked ebben. Nem mindenkinek a pszichológus a nyerő, van akinek például a kineziológus segít ( bár személy szerint nekem elég newage kamunak tűnik a sztorik alapján).

2020. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Mindent amit eddig elkezdtem meguntam és abbahagytam" szerintem Te mindenre nyitott vagy, üdv a multipotenciálisok világában!
2020. dec. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!