Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik azt a kifejezést használj...

Akik azt a kifejezést használják ,hogy "mit tettél le az asztalra" pontosan mire gondolnak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Arra, hogy az illető elért-e már valami komolyat az életében (karrier, család, vagyon - kinek mi fontos) vagy létrehozott valami maradandót (pl. művészi alkotás, egy találmány, saját cég stb.).
2020. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jelentős eredményeket értél el az eddigi életed során.


Vagy ha valamilyen konkrét projekttel kapcsolatosan mondják, akkor abban. Például felújítjuk a lakást, és valaki szerez tervezőt, a másik megveszi az anyagot, a harmadik maga megcsinálja a vízszerelést mert az a szakmája stb.

2020. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mi az, amire pl. büszke lehet. tanulás, munka, adományozás, önkéntes segítség, ilyesmikre gondoljál.
2020. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyitott e már.
2020. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek sajátos jelentéssel bír. Én apám pl. a gyári, kétkezi munkát tartja annak, fizetéstől függetlenül. Minél több évet töltesz ott, annál többet teszel le az asztalra. Ismerek olyat, aki pedig abban méri, hogy mennyit tanult, milyen papírokat szerzett.
2020. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Úgy látom, hogy ezt azon emberek használják a másikkal szemben, akik nagyon nagyra vannak maguktól, hisz rendszeresen szeretik azt hangoztatni, hogy: "Én, egyedül én építettem fel a fél országot", ami nevetséges...
2020. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Mit értél el eddig az életben
2020. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!