Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legfurább benned?

Mi a legfurább benned?

Figyelt kérdés
Szokatlan átlagtól eltérő satöbbi.

2020. okt. 20. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok beszélgetni, a velem lévő emberekkel nagyon sokszor beáll a kínos csend, mert senkivel sincs közös témám, fecsegni meg nem tudok. Emellett beszélni sem tudok, néha értelmetlen mondatokat mondok és furán ragozok, pedig fejben tök jól össze tudom szedni a mondandómat (és hobbi szinten írni is szoktam, amiben elég jó vagyok).
2020. okt. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Lábfétises vagyok, kanállal eszem, ha mégis kés-villát használok, előtte megfordítom, 2* ellenőrzöm a zárat, munkában is sok az önellenőrzésem.
2020. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tonnaszámra veszem a könyveket és nem sajnálom rá a pénzt.
2020. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Furának születtem egy halom furcsa problémával es rendellenességel. Ennek nagy részét sikerült úgy ahogy orvosolni de csoda hogy még itt vagyok

Az emésztésem külön életet él, halálos ellenség számomra a napfény (kiégeti a retinám még borús időkor is a fény, valamint 3 perc alatt is rákvörösre tudok sülni a napon) az átlaghoz képest fura az izlésem is szinte minden téren.

Keverem iráskor a p, a d, a b és a q betűket. Meg sokszor duplázok is betűket bár elvileg nem vagyok diszgráfiás


Ja és pár pozitívabb dolog: nagyon intuitív vagyok. Kb számomra ismeretlen helyeken is térkép nélkül tájékozódom mert tudom merre kell mennem.

Meg baromi jó a vizuális memóriám. Kreatív vagyok és tudok inspirálni másokat is.

Akaratlanul is elég erőteljesen hatok másokra (bár ezt néha hátrányként élem meg)

2020. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mizofóniàs, klausztrofóbiàs, piromàniàs, hipochonder, arachnofóbiàs, tokofóbiàs, és kisebbségi komplexusos vagyok. És nagyon alacsony a fájdalomküszöböm. Egy ember sem tud az összes felsorolt dolgaimról, csak egy részét tudja pár ember.
2020. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Laylah ***** válasza:
100%

Magyarul kissé akadozva beszélek sokszor, angolul viszont sosem fordult elő ilyesmi.

Sokszor eltérő véleményem van alapvető dolgokról, és ezt sokan nem tudják elfogadni.

Spitiruális elképzeléseim is magam alakítottam ki, nem követek semmilyen ismert vallást.

2020. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!