Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, mi volt a legfurább,...

Lányok, mi volt a legfurább, legijesztőbb, legkirályabb, illetve legjobb "sirvaröhögős" dolog amivel felakartak titeket szedni?

Figyelt kérdés

Meg egy kicsit elb@szottabb kérdés, hogy ti elképzeltétek-e már, hogy hogy szeretnétek, milyen gesztust tegyenek felétek; legyen lényegre törő vagy, fokozatosan törekvő, csak legyen kitartó, esetleg finoman makacs is, vagy az összes együttvéve?

Mire mondanátok azt legbelül, hogy na végre?


Ha esetleg tudtok segíteni.


Nálatok jobban úgyse tudja senki.


23F



2020. okt. 1. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer egy ismeretlen leszólított hogy szeretnék e vele járni. Azt mondtam nem, mentem is tovább ő meg megkérdezte, hogy akkor szeretnék e a felesége lenni XD
2020. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer egy srác (haverom) megmondta, hogy tetszem neki, mire kedvesen, de visszautasítottam. Erre elkezdett győzködni, hogy akkor csak randizgassunk, aztán majd beleszeretek. Végül miután sehogy sem sikerült megértetnem vele, hogy nem megyek vele sehová, azt mondtam: "te lennél az utolsó férfi, akihez közöm lenne." Mire azt válaszolta: "Végre egy kis szenvedély. Tudtam én, hogy szeretsz."

Aztán nyomult tovább...

2020. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer szakítás után voltam, és lementem pár haverommal a kocsmába, megittam egy-két sört, és akkor odajött hozzám egy 30-on felüli pasi. A barátnőmnek a szomszédja volt, de nem voltak olyan jóban, csak köszönőviszonyban. Odajött hozzám, és mondta, hogy jól nézek ki, beszélgessünk. Kb a harmadik mondata az volt, hogy ő most épp keresi a párját, és háziasszonyt szeretne, de tud ő is főzni, most vett lakást, stb. Aztán mondta, hogy én szerinte alkalmas lennék erre.

Hát, nem lett belőle randi.


Következő eset is egy kocsmában volt, de az nem túl régen. Lementem, kikértem egy finomabb meggyes csapolt sört, és iszogatni kezdtem, ott voltam már kb három perce, mikor bejött egy nagyon nagyon rosszul öltözött, nagyon részeg, nagyon szőrös, nagy szakàllas, kb negyven év körüli pasi, aki rám nézett, elàllta az utamat(egyik kezét a mellettem lévő csocsó asztalra tette, másikat a pultra, mögöttem meg csak a fal volt), és nézett rám meredt arccal, kb öt percig. Eközben többször is megkérdeztem, hogy mit néz, mert kb 10 centire állt az arcomtól. És ő nem szólalt meg. Majd nagyon lassan, érthetetlenül, mutogatàs közben elkezdett "beszélni". Nem sokat értettem belőle.

Végül sikerült kijutnom mellette a kocsmàból, kiültem a haverommal, majd odajött ez a szakállas pasi is, és ennyit mondott "tudtam én, hogy akkora fa szkalap vagy, mint én, imádlak", és elhajtott a biciklijével.

Nem lett belőle esküvő.


A harmadik is nemrég történt. Voltam egy pub szerűségben, lehet inni, enni, beszélgetni, van zene, nem rossz hely. Ritkán megyek oda. Én pont úgy mentem oda, hogy nem fogok inni. Egy fontosabb emberrel találkoztam, és fontos dolgokat akartunk megbeszélni. Azonban van ennek a helynek egy "csicskàja" is. Aprópénzért, dohànyért, és piàért összeszedi a szemetet a pultos helyett, poharakat visz vissza, kiürítik a szemetest, a mosdóban felmos, stb. De ez neki nem munka, tényleg csak a pultos ugràltatja, van mikor elküldi őt boltba, meg ilyesmi. Elég koszos fickó, öreg is, és állandóan részeg, mert a fizető vendégek mindig megsajnàljàk, és fizetnek neki valamit, és mivel sokan járnak be, sokan megsajnàljàk. Szóval ott ültem, fontos dolgokról beszéltünk az emberrel, akivel voltam, mikor ez a fószer odakönyökölt kettőnk közé, bele az arcomba, és elkezdte mondani, hogy milyen szép vagyok, bemutatkozott, és a többit nem értettem, mert részeg volt.

Az este folyamán többször is oda ordított a beszélgető partneremnek, hogy "jó a csajod xy"(hozzáteszem akivel voltam több, mint dupla olyan idős, mint én, szóval nyilván eszembe nem jutna ilyesmi). Majd a végén odajött, fogott egy cetlit, és várta, hogy megadjam a telefonszàmomat, majd mikor közöltem vele, hogy van köztünk vagy 40 év, meg egyebek, összegyűrte a papírt, eldobta, elkezdte tovább cinkelni a beszélgetőpartneremet, majd kivàgta a női mosdó ajtajàt.

2020. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ejha köszönöm a gyors válaszokat,


1. aki meg kért esetleg le is térdelt:D?


2. Akkor azt mondhatjuk, hogy a kitartása megvan, csak túltolta és csak paprikaspray-vel lehet leállítani


3. Hát már az elsőnél kiégtem.

Ezekszerint akkor kiszúrta benned a potenciális háziasszony jelöltet, a háziasszony születik zsűrije, aminek a lapján: alkalmas?


Meg ilyen szívhez szóló szavakat rég olvastam, hogy tudtam én hogy mekkora f@szkalap vagy imádlak

Aztán ki tudja milyen képek futottak át az agyán veled kapcsolatban


Az utolsóban mi lett volna, ha a megadsz neki egy kamu telefonszámot, mondjuk egy pizzériáét, vagy az étlapról, ha volt...

:D

2020. okt. 1. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

Nem tudom, hátat fordítottam neki. Gyorsan mentem tovább aztán mikor hallottam, hogy megkéri a kezem már futottam. Valami 50es részeg emberke volt. Azt hittem üldöz, de mire visszanéztem már ott sem volt.

2020. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így még jobb
2020. okt. 4. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!