Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Be akarok nagyon rúgni. Van...

Be akarok nagyon rúgni. Van valaki aki elmesélné milyen amikor annyira részeg vagy, hogy folyton összeesel?

Figyelt kérdés
Akár privibe is.

2020. okt. 21. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne akarj. Lehet persze, hogy van, aki szereti, ha mérgezett egérként kóvályog, de én szeretek tudatomnál lenni, hogy kontrollálhassam magam. Igaz, ehhez meg kell tapasztalni, hogy milyen az, amikor az ember már nem ura önmagának. Ehhez azonban nem kell nagyon berúgni.
2020. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem sok értelmét látom annak, ha valaki annyira szétcsapja magát, hogy öntudatlan állapotba kerül és menni sem tud. Még ha néha berúgsz egy kicsit jobban és emiatt lesz egy erőteljes másnaposságod, mert bulizni voltál és jól akartad magad érezni, azt mondom - oké, egyefene, néha belefér.
2020. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki és rájössz, hogy az életben soha többet nem akarod majd még egyszer.
2020. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te mar csak akkor erzekeled, mikor Zacher Gabor arcat meglatod.
2020. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Többféle részeg ember van. Én például nem botladozom, hanen fogom magam és bealszom :D

(Mondjuk sosem ittam sokat, de úgy is)


Lehet te is ilyen vagy.

2020. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tökrészegre iszod magad, akkor az elülső és hátsó záróizmaid ellazulnak és mindaz, amit eddig visszatartottak - kiengeded akaratod ellenére is. Részeg soha sem voltam, de láttam ilyen embert, ahogy leírtam fentebb. Undorító, magatehetetlen, beszélni, felállni sem képes, fetreng a sárban, hány... (érthetőbben: okád/ik).
2020. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt már kb 6 éve, de azóta hányingerem van a vegyes pálinkától :D


Nem írok regényt inkább, inkább kiemelem a lényeget.


-Filmszakadás: nem fogsz emlékezni bizonyos eseményekre, vagy csak foltokban, mintha álmodtál volna de aztán rájössz hogy bakker mégse.


-A lábad nehezebbé válik, és a föld húz magához ilyenkor lehet 1-2 bukfenc :)


-Magabiztosabb leszel, és ilyenkor csinálsz 1-2 butaságot is.


Kb ennyi jutott eszembe.

2020. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nagyon nem jó berúgni, hidd el. Hányinger, rosszullét, esetleg öntudatlanul hányni kezdesz. Kicsit sem buli, a másnapról meg ne is beszéljünk.
2020. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kellemesen berúgni sokkal jobb, miért nem azt választod? Ahhoz lassan kell adagolni. Mondjuk 4 cent tömény per fél óra. Az nekem csak eufóriát tud okozni. Remélem, neked is.
2020. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!