Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok részeg lenni?

Miért nem tudok részeg lenni?

Figyelt kérdés

Ihatok akármennyit én nem tudok részeg lenni. Ez miért van? Haverokkal érettségi buli után ivóversenyt tartottunk. én a 29. felest csak azért nem tudtam meginni, mert folyadékból alapból nem tudok ennyit inni. vízből se.

A többiek már rég támaszkodtak a levegőre, botladoztak én meg még mindig egyenes vonalban tudtam menni. Ezt egy józan haver is alátámasztotta.

Természetesen nem vezettem. Aznap este, csak a járdán kipróbáltuk, mintha igazoltatnának...


Egyszerűen semmi. Mintha vizet ittam volna. Hangom se változott meg, a gondolkodásom se... Jól aludtam az tény, de nem hatott :(


Valaki megmagyarázná?


2020. júl. 27. 14:48
 1/5 A kérdező kommentje:
És aznap másfél liter vodka is lecsúszott. Üvegből saját magamnak!
2020. júl. 27. 14:50
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
És mi a baj ezzel? Jobb lenne,ha egy feles után az árokban fetrengenél széthúgyozva?
2020. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
És miből ittatok 29 felest? Tippre nem 72-es tátrából. Ha részegedni akarsz, sör az alap, mert nagyon lassan szívódik fel, én nem hiszem, hogy pl. 6 korsó után semmitse éreznél.
2020. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet, egyik szülőm révén velem együtt minden testverem "hasonló problémával küzd". :)

Egy enzimhiba a felelős érte, valahol megtaláltam a magyarázatát, de nem annyira erdekelt, hogy megjegyezzem a jelenség nevét.

Amúgy is ritkán iszom, mert nem szeretem (és ugye kár is belém). Nőként még kínos is, hogy simán le tudnam inni a 150 kilós grizzly pasikat is, mint valami idült alkoholista.

2020. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3: fütyülős. Az volt csak a vodkán kívül. De azért a 1.5 liter vodka se "semmi".


Mégsem hat semmit.

2020. júl. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!