Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honann lehet tudni , hogy...

Honann lehet tudni , hogy valaki nem tiszteli a nőjét? Vannak ennek jelei?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 19:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem hogyha valaki nem tiszteli és annak milyen jelei vannak
2020. okt. 21. 19:05
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy vannak jelei. Lakotelepi uzletet vezettem … bla-bla-bla … jott egy par, vasaroltak … jofej voltam es felajanlottam, hogy valaszthatnak egy apro ajandekot (nem kell semmi nagyra gondolni, illatmintak meg aprosagok voltak teriteken) … a lany elkezdett mosolyogni es lattam a szemeben az oromot, mar majdnem nyult de a pasi egybol elvett maganak egy ferfi illatot. Hat en itt eszrevettem, hogy ez a pasi egyáltalán nem tiszteli a nojet. Kesobb megismerkedtem a lannyal, elvaltak es mi osszekoltoztunk. :)
2020. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha látsz egy fentebb leírt vagy hasonló jelenetet, nem lesz kérdés benned.

Kereskedelemben vendéglátásban olyanokat látni hogy ha más meséli el sem hiszem.


Amikor olyan párbeszédet hallok, ami már nekem kínos...na ott már vannak gondok.

Van olyan hogy nincs egyetértés, de egy eladó előtt összeveszni pl egy falfestéken vagy egy cserép virágon...vagy bármi jelentéktelen dolgon...

2020. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Megalázza mások előtt. Úgy beszél vele mint a kutyával stb. Nekem ugyan fordított eset van ismerősöméknél. A csaj nézi semmibe a srácot. Néha sajnálom szegényt, nagyon gáz dolgokat szokott neki mondani, olyanokat ami megalázó ha mások előtt mondja. Kineveti nyíltan, nevétség tárgyává teszi, amit a srác akar sose fontos, kidolgozza a belét a csaj meg otthon ül. Munka után annak kell lenni az elsőnek, hogy elviszi vacsorázni meg ide oda. Körmöshöz meg stb.
2020. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bánik vele nőként. Nem kíváncsi annak véleményére, vagy nem veszi figyelembe azt.Csak annak hibáit látja, azokat hangoztatja a nővel kapcsolatban, a pozitív tulajdonságait észre se veszi, nem értékeli.Negatív módon bírálja a külsejét, a hölgy igyekezetét, hogy megróbál tetszeni a párjának észre sem veszi.Figyelmen kívül hagyja a nő érzelmi igényeit.Az ágyban önző, nem érdekli a társa öröme.
2020. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm a válaszokatjó példákat gyüjtötettek össze.
2020. okt. 21. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Tárgyként, háztartási, ill. szexrobotként tekint a barátnőre, úgy beszél vele, mintha a seggéből rántotta volna ki, minden körülmények között érezteti vele a "magasabbrendűségét". Hisztizik mindenért, ha nem úgy történik valami, ahogyan ő gondolja. Számonkéri az idejét, - mikor, hol, mivel, mennyi időt töltött és miért. Pazarlónak állítja be, magasnak titulálja az igényeit, miközben lényegében csak ő rá, a "teremtés koronájára" költenek komolyabb összegeket, - mivel az "ennyit csak megérdemel". Fizikai, lelki terrorban tartja. Kelletlen mélységig próbálja kontrollálni, befolyásolni a barátnő személyes kapcsolatrendszerét.
2020. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előzőeket kiegészíteném: Amikor a nő szakít vele, lehordja őt minden ostoba, ronda kuvának, aki tuti biztos nem kell a kutyának se onnantól. Szereti fikázni, lehordani mindenféle elmebetegnek, aki mindig hisztizik és behallucinálja a dolgokat. Provokál, aztán amikor kifakadsz a bántástól, akkor te vagy a hülye idegbeteg.

Másik ilyen az, amikor az új nője előtt hangoztatja, hogy mennyire boldog nélküled, de hajnal kettőkor ott áll a házad előtt és utánad kutakodik.


Óvakodj az ilyen parasztoktól. :)

2020. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!