Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért mert valaki lefogy,...

Azért mert valaki lefogy, miért változtatja meg ennyire a külsejét? Nincs tisztában önmagával?

Figyelt kérdés
Szomszéd csaj fogyott egy olyan 40 kgot. Miért nem volt neki ennyi elég? Fekete hajat szőkere festette, fogfehrites, stílusvaltas. 😳 Még mindig nem tetszik magának, azért ez a sok minden?
2020. okt. 22. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Attol még nem szünik meg az önertekelesi problema.

A kislanyokba ezt amugy is beleneveleik kicsi kortol hogy szépnek kell lenni, vegyel fel masnit a hajadba,szepsegversenyek stb

2020. okt. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Hát én pl kövér vagyok és nem festem a hajam meg az arcom, mert akkor is csak egy dagadt lennék kifestve, ami kb annyit érne, mint szrnak a pofon. Olyan kb mint mikor látsz egy roma nőt, akinek műhaja, sminktetoválása van meg köves műkörme, közbe meg nincsen foga elől. És így nézel, hogy ezt most akkor minek?


De most, hogy lefogyott, már csak szebbé teszi a többi dolog és elismerő szavakat kap érte. Jó hát kivéve tőled.

2020. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Hmmm... lehet, hogy vékonyabban más stílus áll neki jól.

Illetve, eddig is ilyen ruhákat/hajat szeretett volna, csak (úgy érezte, hogy) nem állt neki jól.

Én is fogytam több mint 50 kilót, és azóta tényleg máshogy öltözöm. Először is, fel tudok venni olyan holmit, amit korábban nem kaptam a méretemben. Ne miniszoknyára meg ilyenekre gondolj, hanem pl. softshell dzseki. Aztán hordok farmert is, amit elhízottan nem hordtam, mert borzalmasan néztem ki benne... Illetve bátrabban veszek fel világos ruhákat - korábban szinte csak feketét meg sötét színeket hordtam, "slankít", ahogy anyám mondta. De most pl. megvettem egy fehér átmeneti kabátot, és tényleg jobban áll, mint korábban. Korábban úgy néztem volna ki benne, mint egy hűtőszekrény.

2020. okt. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Zavar, hogy bomba lesz? :D
2020. okt. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

2: finoman szólva sem igaz, amit leírtál bocs... egy kövér és trampli, igénytelen nő leszel így. Nagyon nem ugyanaz a lap, mint amikor a cigányasszony festi a körmét, már bocs. Ez csak simán lustaság, meg beletörődés. Remélem azért fésülködni szoktál.


Egy nagyobb fogyás nagyon felszabadító lehet, szerintem örül neki, hogy végre jól érzi magát a bőrében, nincs ezzel semmi baj.

2020. okt. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Hajszín is függ a testalkattól. Én pl ha lefogynék, úgy néznék ki szőkén, mint Amy Schumer, hasonló az arcom. Szerintem szexi lenne.

De ha most lennék szőke, akkor maximum parókás malacnak érezném magam :D

2020. okt. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem a második válaszoló vagyok, de miért lenne igénytelen az, ha valaki nem festi a haját és nem sminkel? Én se teszem, de ettől még minden nap zuhanyzok, fogat mosok, rendszeresen mosom a hajamat, vágom a körmömet, borotválkozok, használok testápolót, natúr dezodort és egy könnyű parfümöt. Viszont nem festem a hajam, sose sminkelek és a körmömet se festem. Szerinted ez igénytelenség?
2020. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Olvasd el újra a 2. kommentet, mert nem erről volt szó, amiről írsz, természetesen nem igénytelenség. Viszont a példa, amit hozott, nagyon nem jó, nem lehet egy lapon említeni a kettőt. Egy kövér ember is fel tud öltözni ízlésesen, igényesen és nőként sokszor kenterbe verik a vékonyabbakat, mert nekik jobban oda kell figyelniük, hogy mit vegyenek fel. Így nem állja meg a helyét az, hogy egy kövér kifestve is csak egy malac... bocs, de lelki szemeim előtt megjelent egy típus, és ezt nem tudtam szó nélkül hagyni. Én is meghíztam, de ugyanúgy odafigyelek arra, hogy a megjelenésem igényes legyen, ez rohadtul nem sulyfuggo, és főleg nem lehet relációba állítani a fogatlan ciganyasszonyokkal.
2020. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!