Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek általában miért...

Az emberek általában miért változtatják gyakran a lakóhelyüket és a munkahelyüket?

Figyelt kérdés
Egyik albérletből a másikba,Egyik szállóról a másikra,Egyik munkahelyről a másikra és nincs megállás mert mindig csöbörből vödörbe kerülnek.Egyik rossz albérletből a másikba,Egyik rossz szállóról a másikra,Egyik rossz munkahelyről a másikba.A boltba is ahova mindennap járok,dolgozott egy lány,akivel jól kijöttem.Pár hónap után otthagyta.Várható volt hogy ő is ott fogja hagyni.Most azóta megint nem tudok ott kivel beszélgetni,egy csomó új arc van megint.Állandóan cserèlődnek az emberek mindenhol.És megértem őket hogy sehol nem akarnak ott maradni hosszútávon.Egyik lakhely rosszabb mint a másik és egyik munkahely is rosszabb mint a másik.

2020. jún. 29. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Valószínű, nem azért váltanak mert rosszabbat szeretnének.
2020. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De legalább a következő munkahely vagy a következő albérlet lenne jó.De általában nem jobb,csak annak látszik.
2020. jún. 29. 22:33
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Az élet rövid. Meg manapság már nincs az, mint régen hogy akkor 20-30 évet letolsz ugyanazon a munkahelyen. Ha érdekel több minden, akkor megkell próbálni. Sokan még harmincakárhány évesen is keresik magukat.

A lakás meg gondolom attól függ milyen àrban mozog, sokan váltanak az miatt is mert messzebb lenne az új munka stb.

2020. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
és te azt honnan tudod, hogy a következő lakhelye vagy munkája nem jó neki? attól hogy neked szr az élet, másnak még nem biztos hogy az
2020. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

Én például Vácon lakom és itt nőttem fel. Ha a közeljövőben lakást veszek, megházasodom vagy bármi olyan történik velem, ami akár minimálisan is arra kényszerít, hogy elköltözzem ebből a szutyok városból, azonnal megyek. Gyűlölöm az itteni embereket. Rosszindulatúak, irigyek, beképzeltek és végtelenül buták. Jelmondatuk: ,,Váciak vagyunk, soha nem törünk ki innen".


Munkahelyet meg általában azért váltok, mert mindig jobbra vágyom. A csillagjegyem is megmondja, hogy nem vagyok kitartó, hamar feladom és gyorsan beleunok dolgokba. Nagyon ritka, hogy egy munkahelyen tovább maradok egy évnél. Vagy nem szeretem a főnökeimet, vagy a kollégáimat vagy pedig azért, mert egyszerűen megunom.

Mellesleg van érettségim, megtehetem, hogy válogassak.


20/F

2020. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 onnan hogy sok embert ismerek és mind ugyanabban a cipőben járnak.Egyik hónapban itt dolgozik,második hónapban ott,harmadikban amott.És legalább félévente költöznek is.
2020. jún. 29. 22:42
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Az élet rövid, és ma már senki nem akar a legelső munkahelyéről nyugdíjba menni.
2020. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 és mi a jó abban ha állandóan változtatjuk a munkahelyünket?Hogy majd egy raklap kilépőpapírt vihessünk magunkkal a munkaügyi központba?Vagy a nyugdíj folyósítóhoz?
2020. jún. 29. 22:59
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Az a jó abban, hogy váltogatjuk a munkahelyünket, hogy nem petézünk le. A mai világban rohadtul nem az a szokás, hogy 20 évesen elmész egy gyárba prolizni és 40 év múlva onnan mész nyugdíjba 80 ezerééé' ... És ne aggódj, egy deka papírt sem viszek a munkaügyi hivatalba sem a nyugdíj folyósítóhoz, mivel minden elektronikus. Nekem egy darab papírt nem adtak eddig főleg nem egy raklapnyit. :) És mielőtt belekötnél, igen: mindenhol be voltam jelentve. 16 éves korom óta dolgozom, most vagyook 20 éves és már az ötödik vagy a hatodik munkahelyemen vagyok :)
2020. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mellesleg van érettségim, megtehetem, hogy válogassak.

Draga gyermek, egy olyan vilagban ahol neha meg a diplomával is kitorolheted, csak azt hiszed hogy vallogathatsz. Bar 20 evesen nekem is csak ennyi eszem volt.

2020. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!