Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire baj ha egyáltalán...

Mennyire baj ha egyáltalán nem akarok fejlődni és elfogadom ,hogy buta vagyok?

Figyelt kérdés

Már 2 éve ,hogy semmit sem tanultam és nem is szeretnék, nem érdekel semmi, elfogadtam ,hogy semmi sem sikerülne mivel anno éveket tanultam az eredménye meg semmi, mindent elfelejtettem érettségire majdnem megbuktam hármas lett, semmire nem megyek vele, javítani is akartam, de az sem sikerült mert fel nem fogtam mit olvasok.


Így hát elfogadtam ,hogy buta vagyok, semmihez sem értek betanított munkás vagyok és nincsenek céljaim. Most találtam egy tök jó történelmi edukációs youtube csatornát és hiába érdekel nem értem, hogy mi hangzik el benne a 10 perc alatt csak nézem, nem is értem.


Ebben a helyzetben az elfogadás a lehető legjobb amit tehetek?


2020. okt. 23. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem baj, ameddig igy is elegedettnek, teljesnek, egesznek es boldognak erzed magad.

Ha kiegyensulyozott vagy, ugy ahogy vagy, es ugy mesz el este aludni, hogy mosolyogva azt mondod: hu ez is egy jo nap volt! Akkor miert lenne problema?

Nem kell mindenkinek agysebesznek vagy coachnak lennie:)

2020. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magadat szivatod csak vele. Mert igy egy rakat lehetösegröl tudni sem fogsz, vagy nem tudod a feltételrendszerét értelmezni sem, illetve azokat megteremteni sem, ergo elbukhatsz egy rakás dolgot ugy amihez akár jogod is lenne es nyélbe is lehetne ütni
2020. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*csaz azert, mert mondjuk hülye vagy felfogni ertelmezni, es letenni hozzá ami kell.


A mentalitàson rengeteg dolog siker eredmeny mulik.

2020. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De nézz egy egyszerü jatekot is.

Egy normal ember ki tud jutni a labirintusbol mig a hülye itt fog elpusztulni.


Az élet sem különb sokszor.

2020. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*ott
2020. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha baj, akkor csak neked lesz baj. Nem tanulsz mert neked jó, nem lesz érettségid (sem), aztán mehetsz utcát söpörni, vagy még rosszabb helyre.

És azon kívül, hogy nem lesz végzettséged, néha tényleg "hülye" számba vesznek mint aki nem jó semmire csak tengődik és akit hülyének lehet nézni vagy kihasználni.

2020. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akarsz fejlődni, hiszen írtad is, hogy találtál egy jó csatornát, az már megint más dolog, hogy nem nagyon érted miről beszélnek benne.

Egyébként én is ebben a cipőben járok, az érettségim se lett túl jó így okj-s képzésen kötöttem ki. Szívesen mentem volna egyetemre egy olyan szakra ami még tetszene is, de nem vettek fel, utólag visszagondolva még lehet jobb is, nem érzem úgy, hogy el tudnám végezni miközben egy hülye érettségit se tudtam normális jegyekkel megírni. :/

2020. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!