Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik ilyen extra bio-vega-öko...

Akik ilyen extra bio-vega-öko emberek miért tartják méregnek a gyógyszert, de ha fájdalmuk van akkor meg szinte eszik?

Figyelt kérdés
Egy influenszernél láttam (nevet nem írok, mert a jelenség általános), aki ilyen extra bio, vegán, földanya, ősanya típus, szóval értitek. Leírta hogy a fájdalomcsillapító az fúj méreg, árt a szervezetnek, tisztító kúra kell utána, de amikor fájdalma volt akkor meg beszedett egy levéllel. Ezeket ő leírta. De akkor miért méreg ha meg kell neki akkor simán érte nyúl?

2020. okt. 25. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Én azt látom, hogy előbb fordulnak boszorkányhoz, mint hogy gyógyszerhez nyúljanak.
2020. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt most tényleg gyógyszert szedett :-D
2020. okt. 25. 13:25
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
A gyógyszer méreg. Azért lehet csak szakember által felírt szakember által elkészített és árusított gyógyszert szedni. Mert van amire pont az a méreg a gyógyító, de azt csak szakember tudja, aki tanult ezért vagy 20 évet. (a kérdés többi része nem érdekes, talán annyira erős fájdalmai voltak, hogy csak így bírta ki, ne ítélkezzünk ismeretlenül senki felett, mert nem tudjuk, miről van szó)
2020. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miért lenne méreg a gyógyszer? A wikipedia szerint azt tekinthetjük méregnek ami károsodást, halált okoz, de egy megfelelő időben beszedett fájdalomcsillapó miért lenne már méreg?


Jó én is ismerek olyat aki marékszámra eszi, azt nem helyeslem. De az illető műtét után szedte amit orvos írt fel és még ígyis méregnek nevezte. Akkor miért szedi ha annyira ellene van? :-D

2020. okt. 25. 19:39
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
58%

Nem tudom, szerintem érdemes lenne attól az influenszertől megkérdezni, hogy ő pont miért szedett be egy levél fájdalomcsillapítót, ha a gyógyszert méregnek találja.

Én speciel nem igazán tartom jó ötletnek a gyógyszerek agyatlan zabálását, így igyekszem egészséges maradni, de ha egészségügyi helyzetem megkívánja, akkor beveszem, bio-vega-öko emberként is.

2020. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az ilyenekre nem válaszol, meg csak egy példa volt. Benne vagyok ilyen csoportokban és ez egy általános vélekedés.
2020. okt. 25. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Édesanyám is sajnos ilyen. Levan ordítva a fejem ha havi 1szer veszek be 1 db AlgoFlexet mert görcsöl a hasam a menstruáció miatt. Sőt mikor az orvos írt fel szemcseppet,gyóygszert meg orrsprayt az allergiámra akkor is én voltam a retardált hogy mérgezem magam,nem bírok meglenni a lakásban a nyula miatt mert szénaallergiám van.


Ő szimplán mindenre azt mondja hogy drog a B6-tól kezdve a Srepsilsig mindenen át. Ez van akkor ha valaki 46 évesen is még befolyásolható és elhisz mindent az ilyen "tanítóknak".

2020. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Amíg jól érzi amgát addig könnyen szól a gyógyszer ellen.
2020. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Hát én is méregnek tartom a gyógyszerem (szteroid), de szedem, mert ha abbahagyom, meghalok. Így meg minden egyéb bajt okoz. Sajnos ez nem olyan, mint egyéb gyógyszerek, hanem mindenképpen árt, de nem tudnak jobbat az orvosok.
2020. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!