Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valamilyen személyiségzava...

Van valamilyen személyiségzavarom?

Figyelt kérdés
Állandóan ürességet érzek, a legtöbb embernél felsőbbrendűbbnek érzem magam, rosszullétet színlelek hogy figyeljenek rám. Sokan nagyon értékesnek, bájosnak mondanak, ugyanakkor akik jobban simernek gyakran betegnek és normálatlannak tartanak. Sőt már mondták azt is hogy kinézik belőlem hogy az aranyos külsőm mögött beteg gondolataim vannak. Ami igaz is. Még szerelmes sem voltam, csak egy embernél eldöntöttem hogy bármi áron megszerzem. Nem bírok veszíteni. Félek hogy pszichopata vagyok vagy nárcisztikus. Éreztem már bűntudatot, de egy idő után meg tudom magyarázni magamnak hogy amit tettem az nem is volt olyan rossz, az illető megérdemelte stb

2020. okt. 26. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Semmi bajod, csak még nem érted az élet, a kapcsolatok működését, s ezért keresgélsz, találgatsz, és érsz. Egyszer meg fogsz érni és a dolgok a helyükre kerülnek majd.
2020. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2020. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Egoista vagy. Csak szeretnél nárcisztikus lenni:) De olyanból nagyon kevés van, mert általában agyonverik őket.


Kevesebb egot, több empátiát:)

2020. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit nagy az egod
2020. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Jön majd egy nálad is erősebb és megszopat. Akkor vissza fogsz venni egy kicsit és beleférsz majd a keretbe.
2020. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából már jött, kétszer is nagyon keményen manipuláltak, kihasználtak és megvezettek. De valahogy megmagyaráztam magamnak azzal, hogy legbelül éreztem, hogy manipulálnak, csak azért tudták ezt megtenni velem, mert túl jó ember vagyok ahhoz hogy bárkiről ilyet feltételezzek, meg csak jót tettem velük, mert láttam hogy élvezik ezért valahol tudatosan hagytam.

Régen nagyon önbizalomhiányos voltam, viszont most valamiért nem tudok visszavenni belőle

2020. okt. 26. 10:48
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Ez a tipikus egoista, akinek feltűnési viszketegsége van, ezért mindenféle betegséggel akarja sajnáltatni magát... Kihasználja az embereket, tudja hogy paraszt, de egyszerűbb parasztnak lenni mint beilleszkedni. Gondolom vagy már vagy 20 és a szüleiddel élsz. Munkád sincs, mert mindenki pont téged szekál a munkahelyen. Az ilyenekkel ez van, alapból mindenki leszarnak, de a munkahelyen mindenki véleményére hiperérzékenyek lesznek. Persze nincs benne semmi egyedi, azt hiszi más nem tudná így manipulálni az embereket. Ha ezekkel amiket a kulcsszavakhoz írtál akarsz egyedi lenni, el kell keserítselek rengeteg ilyen "egyedi" ember van... találsz párat a kocsmákban, meg az út szélén persze fedett helyen...

Csak tudnám miért kell egy ilyen felsőbbrendű lénynek, holmi átlagemberek elismerése, figyelme!?

Ja, és nem, nem félsz hogy pszichopata vagy nárcisztikus vagy. Mit mondjunk hogy felsőbbrendűnek érezd magad a kamu betegségeddel? Mondjuk ha betegnek érzed magad, akkor miért nem mész be a pszichiátriára? Vagy a hátrànyai nem kellenek a "betegségednek", csak a figyelem? Mondanâm hogy majd valaki helyre tesz, de az ilyennek semmi nem használ...

2020. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
😂😂
2020. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Öcsi, ezzel engem igazolsz..
2020. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
és mire alapozod, hogy sokkal jobb vagy másoknál. Mik történtek az életedben, amik alapján erre a következtetésre jutottál?
2020. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!